AndroidiOSOyun Haberleri

Türk yapımı Zombie Wars: Invasion çıkış yaptı

Bir Türk yapımı oyun daha App Store ve Google Play’de yerini aldı. Zombie Wars: Invasion ile saldırıya geçen zombilere karşı kule savunması yapıyoruz.

Android ve iOS için çıkış yapan yerli oyunlara bir yenisi daha eklendi. Deniz Yukarıçukur tarafından geliştirilen oyun DNZY Games ile çıkışını yaptı. Kingdom Rush tarzı bir oynanışa sahip olan Zombie Wars: Invasion‘da amaç zombilere karşı sağlam bir kule savunması yapmak ve zombilerin hedeflerine ulaşamamasını sağlamak. Üstelik oyunda bulunan 20 farklı zombi çeşidi ve onlarca haritada oyunun sıkılmadan oynanabilmesini sağlıyor. Türkçesi Zombi Savaşları: İstila olan oyunda mağaza sisteminin yanı sıra yükseltme sistemide bulunuyor. dilerseniz kahramanınızı da yönetebiliyorsunuz.

[baslik]Zombie Wars: Invasion’ın tüm özellikleri şu şekilde[/baslik]

zombie wars invasion-ın tüm özellikleri

[linkbox tur=android link=https://play.google.com/store/apps/details?id=com.zombiewarss.dnzy img=https://cdn.bozuktus.com/wp-content/uploads/2016/05/zombie-wars-invasion-android.png gelistirici=”DNZY Games” boyut=”45MB” fiyat=”Ücretsiz”]Zombie Wars: Invasion[/linkbox] [linkbox tur=ios link=https://itunes.apple.com/us/app/zombie-wars-invasion/id1046825540 img=https://cdn.bozuktus.com/wp-content/uploads/2016/05/zombie-wars-invasion-ios.png gelistirici=”DNZY Games” boyut=”62MB” fiyat=”Ücretsiz”]Zombie Wars: Invasion[/linkbox]

İlgili Makaleler

Bir Yorum

  1. “Zombie Wars: Invasion Oyna”mak eğlenceli olacak gibi görünüyor. Ancak “Zombie Wars: Invasion Windows Phone” tabanlı telefonlarada gelmeli. Ülkemizde oyunların vazgeçilmezi olan “Zombie Wars: Invasion Hileleri” de yakın zamanda çıkacaktır. Buna eminim. Bu arada “Zombie Wars: Invasion İncelemesi” için teşekkür ederim, güzel yazı olmuş.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu