AndroidBasın BülteniOyun Haberleri

Türk oyun şirketi Lokum Games’ten lokum gibi 3 mobil oyun!

MMOFPS oyunu Zula’nın geliştiricisi Türk oyun şirketi Lokum Games’ten 3 yeni mobil oyunu Android için Google Play Store’da yerini aldı.

Daha önce 3D bilardo oyunu olan Pool Elite ile Android ve Facebook üzerinden oyuncular ile buluşan Lokum Games, IZE Gaming’in tarafından geliştirilen üç yeni yerli oyunu Android için Google Play Store’da yayınladı.

[baslik]Kelime Yağmuru[/baslik]

 

Beyninizi zinde tutmak ve aynı zamanda eğlenmek istiyorsanız Kelime Yağmuru tamda size göre bir oyun. Oyunda bulunan sonsuz modda kendinizle yarışırken, çok oyunculu mod ile de oyunu oynayan diğer oyuncular ile yarışabilirsiniz. Kelime Yağmuru oynamak beyninizin hareket takip algısını ve görsel algınızı güçlendirirken reflekslerinizi de hızlandıracaktır.

[linkbox tur=”android” link=”https://play.google.com/store/apps/details?id=com.izegame.wordrain” img=”https://cdn.bozuktus.com/wp-content/uploads/2015/12/kelime-yagmuru-android-icon.png” gelistirici=”Lokum Games” boyut=”29 MB” fiyat=”Ücretsiz”]Kelime Yağmuru[/linkbox] [baslik]Araba Manya[/baslik]

ArabaManya

Araba Manya‘da amaç yıldızları toplamak, ancak bu o kadar da kolay değil. Bir çok bölümün olduğu oyunda haritalarda bulanan zorlu dağlar ve dik yokuşlar hedefinizin önündeki en büyük engellerden. Bir çok araç seçeneğinin de bulunduğu oyunda tek kişilik puan modunda kendinizle yarışırken, çok oyunculu modda ise oyunu oynayan diğer oyuncular ile yarışabilirsiniz.

[linkbox tur=”android” link=”https://play.google.com/store/apps/details?id=com.izegame.carbreak” img=”https://cdn.bozuktus.com/wp-content/uploads/2015/12/araba-manya-android-icon.png” gelistirici=”Lokum Games” boyut=”29 MB” fiyat=”Ücretsiz”]Araba Manya[/linkbox] [baslik]Aç Gitsin[/baslik]

AcGitsin

Her yaştan insana hitap eden Aç Gitsin ile eğlenceli bir oyun deneyimi sizleri bekliyor. Ortalama 5 dakika süren karşılaşmaların yaşandığı oyunda amaç şehirlerde liderliği yakalamak.

[linkbox tur=”android” link=”https://play.google.com/store/apps/details?id=air.AcGitsin” img=”https://cdn.bozuktus.com/wp-content/uploads/2015/12/ac-gitsin-android-icon.png” gelistirici=”Lokum Games” boyut=”18 MB ” fiyat=”Ücretsiz”]Aç Gitsin[/linkbox]

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu