Xiaomi Bir Sonraki Ultra Akıllı Telefonunu Daha Fazla Ülkeye Getirecek

Xiaomi Bir Sonraki Ultra Akıllı Telefonunu Daha Fazla Ülkeye Getirecek

Xiaomi, Leica destekli ilk amiral gemisi telefonunu bu yılın başlarında tanıttı ancak model Çin pazarıyla sınırlıydı ancak bu yakın gelecekte değişebilir.

Xiaomi daha önce Leica kameralı 12S Ultra akıllı telefonunu piyasaya sürdü, ancak şirket kullanılabilirliğini Çin ile sınırladı. Şimdi, Xiaomi Kurucusu ve CEO'su Lei Jun, markanın bir sonraki Ultra akıllı telefonunun daha fazla ülkeye geleceğini ve kesinlikle Hindistan'ın listede olacağını doğruladı.

Bu, Xiaomi'nin Leica ile ortaklığının birkaç ay önce duyurulmasından sonra piyasaya sürülen ilk üst düzey telefonu. Ve firma özellikleri ve kamera pirzolalarıyla bizi hayal kırıklığına uğratmadı. Xiaomi, amiral gemisi telefonlarını diğer pazarlara götürmeyi onaylamış olsa da, lansmanı için hala kesin bir zaman çizelgemiz yok.

Xiaomi, yıllar boyunca birinci sınıf cihazlarıyla akıllı oynadı ve Mi 11 Ultra ile birden fazla pazarda segmente girmek için tatlı zamanını aldı. Bundan önce Xiaomi, akıllı telefonlarıyla genellikle orta sınıf segmente odaklandı ve yavaş yavaş tüketicilerin daha iyi bir şey için iştahını artırdı.

Geçtiğimiz günlerde Xiaomi 12S Ultra akıllı telefonu ve kamera teknolojisini deneyimleme şansımız oldu. Leica destekli atıcılardan elde edilen görüntüler oldukça etkileyiciydi ve cihazın genel görünümü ve hissi de en azından söylemek gerekirse amiral gemisi sınıfında.

XIAOMI 12S ULTRA ÖZELLİKLERİ

Xiaomi 12S Ultra, 1.500 nit'e kadar maksimum parlaklık ve 120Hz yenileme hızı ile WQHD çözünürlüğü destekleyen 6.73 inç E5 AMOLED ekrana sahip. Akıllı telefon, 12 GB'a kadar RAM ve 512 GB'a kadar dahili depolama ile eşleştirilmiş Snapdragon 8+ Gen 1 yonga seti tarafından desteklenmektedir. Ancak bu cihazla ilgili tüm heyecan kamera bölümünde.

Üçlü arka kamera kurulumu, büyük bir 1 inç 50,3 megapiksel birincil sensör, 48 megapiksel ultra geniş açılı lens ve 48 megapiksel periskop lens içerir. Leica, kamera ve lensleri için çok sayıda ince ayar ile görevlendirilmiştir. Xiaomi, amiral gemisi bir telefon olmasına rağmen bu model için şarj hızını 67W ile sınırlandırmış.