Wordle istatistikleriniz yakında bir New York Times hesabı aracılığıyla senkronize edilecek

Wordle istatistikleriniz yakında bir New York Times hesabı aracılığıyla senkronize edilecek

New York Times, değerli Wordle istatistiklerinizi tek bir hesap aracılığıyla sağlamlaştırma planlarını duyurdu.

Bu, herhangi bir cihazdaki herhangi bir tarayıcıdan giriş yapıp Wordle oynayabileceğiniz ve yine de günlük galibiyet serinize, kazanma oranınıza ve tahmin dağılımınıza erişebileceğiniz anlamına gelir.

The New York Times dün gece Twitter aracılığıyla doğruladı, seçeneğin şimdi bazı kullanıcılara sunulduğunu ve daha fazlasının "yakında" takip edileceğini doğruladı.

Bununla birlikte, bir kez uyarı - belirli bir New York Times hesabına bağlandıktan sonra, süreç geri alınamaz. Bu nedenle, ileriye taşımak istediğiniz doğru istatistik setini senkronize ettiğinizden emin olun!

New York Times hesaplarına kayıt olmak ücretsizdir ve baş döndürücü New York Times mini bulmacası gibi geçmiş bulmacalardan oluşan bir kütüphaneye erişmek için bir prim ödeme seçeneği vardır.

Yapboz oyunu fenomeni Wordle, Ocak ayında The New York Times tarafından "düşük yedi haneli açıklanmayan bir fiyat" için yakalandı. O zaman, oyunun en azından "başlangıçta" ücretsiz kalacağına söz verildi.

Altı ay sonra, oyunun The New York Times ekosistemine entegrasyonu hala devam ediyor - ve gazetenin kaba ve haber değeri taşıyan kelimeleri kaldırması ve hayranlar tarafından kurulan "yetkisiz" ücretsiz bir arşiv sitesini gitmeye zorlaması nedeniyle yol boyunca sayısız darbe oldu.

Benzer bir hamleyle Spotify, açıklanmayan bir meblağ karşılığında müzik destekli Wordle yan ürünü Heardle'ı satın aldığını duyurdu. Hareket, bu oyunu birçok ülkede hemen kullanılamaz hale getirerek hayranları kızdırdı.