WhatsApp'ın Yaklaşan Güncellemesi İşletmelerin Yeni Siparişler için Sohbet Kısayollarını Kullanmasına Yardımcı Olabilir

WhatsApp'ın Yaklaşan Güncellemesi İşletmelerin Yeni Siparişler için Sohbet Kısayollarını Kullanmasına Yardımcı Olabilir

WhatsApp artık dünyanın birçok ülkesinde standart mesajlaşma platformu haline geldi ve şimdiye kadar ana şirketinin aldığı olumsuz basından korunmayı başardı. Durumun böyle olmasına rağmen, bu uygulamanın büyümesi için hala çok yer var ve gelen bazı yeni özelliklere göz atarak arkasındaki şirketin nasıl genişlemeye çalıştığını kendiniz görebilirsiniz.

WBI'daki beta test uzmanları, yaklaşmakta olan bir WhatsApp güncellemesinin, iş kullanıcılarının her şey düşünüldüğünde ve dikkate alındığında çok yararlı bulacağı yeni bir özellik içerebileceğini belirtti. Bu özellik, kullanıcıların tek bir dokunuşla bir işletme için yeni siparişler vermelerini sağlayan bir kısayol oluşturacak ve böyle bir güncelleme hayati önem taşıyacaktır, çünkü bu, işletmelerin sipariş oluşturmasına izin verme potansiyeline sahip olabilecek türden bir şeydir. eskisinden daha kolay.

Güncelleme, sohbet eylem sayfasına yeni bir ekleme getirecek ve bu ekleme bir Sipariş seçeneği olacak. Tüm bunlar söylenmiş ve artık ortadan kalkmışken, bu özelliğin piyasaya sürüldüğünde yalnızca WhatsApp Business kullanıcılarının kullanabileceğini, ancak bu uygulamanın birçok kullanıcısının buna iş açısından odaklandığını belirtmek önemlidir. Sıralamayı değiştirmek için çeşitli seçeneklerle tek dokunuşla sipariş oluşturma sunarak iş yüklerinin bir ölçüde hafiflediğini göreceklerdi.

İşletmeler, sipariş edilen ürünü, müşterinin söz konusu üründen ne kadarını istediğini ve işletmenin bunun için belirlediği fiyatı belirtebilecektir. Tüm bunlar, ortalama küçük işletme sahibi için son derece faydalı olacak ve WhatsApp'ın KOBİ'lere odaklanması, büyüme stratejisinin büyük bir parçası olacak. e-ticaret tekliflerine genişletin.