WhatsApp, yeni bir güncellemede sohbet geçmişini Android'den iOS'a aktarmayı resmileştiriyor

WhatsApp, yeni bir güncellemede sohbet geçmişini Android'den iOS'a aktarmayı resmileştiriyor

Yeni WhatsApp güncellemesinin notlarında, sohbet uygulamasının bu yıl şimdiye kadarki en büyük haberlerinden birini zaten okuyabilirsiniz: sohbet geçmişini Android'den iOS'a taşıyın.

Haziran ayında Meta'nın CEO'su, sohbet geçmişinin Android'den iOS'a geçişinin geldiğini duyurduysa, bugün iOS'ta WhatsApp'a ulaşan yeni bir güncellemede, bir değişikliğe izin verecek bu yeni özelliğin ayrıntılarını zaten okuyabilirsiniz. kullanıcı için bir baş ağrısı olmadan bir telefondan diğerine.

WhatsApp sürümü 22.17.77

WaBetaInfo aracılığıyla, WhatsApp'ın Android'den iOS'a sohbet geçmişi geçişinin gelişini resmileştirmek için App Store'a yeni bir güncelleme yüklediğini biliyoruz.

Genellikle bu şirketlerin büyük duyurularında olduğu gibi, resmi hale gelmesi genellikle biraz zaman alır veya gerçekten bir veri geçişi yapabilmek için uygulama güncellemesinin elimizde olması yeterlidir; bu durumda konuşma geçmişi.

iOS için WhatsApp'ın 22.17.77 sürümünün resmi notlarında, tüm sohbet geçmişinizi Android'den bir iPhone'a güvenle taşıyabileceğinizi zaten okuyabilirsiniz. Aslında, tüm talimatları takip etmek ve tüm konuşmaları yeni iOS telefonunuzda en son bıraktığınız gibi yapmak için Android telefonunuzda Switch to iOS uygulamasını kullanmanız önerilir.