WhatsApp yakında grup yöneticilerinin mesajları herkes için silmesine izin verebilir

WhatsApp yakında grup yöneticilerinin mesajları herkes için silmesine izin verebilir

Geçtiğimiz birkaç ay boyunca, WhatsApp'ın test ettiği bir dizi yeni özelliği bildirdik. Şimdi, sohbet platformunda WABetaInfo tarafından birkaç yeni özellik tespit edildi. İlk özellik, grup yöneticilerine bir grup üzerinde daha fazla kontrol verecek şekilde ayarlanmıştır. Bu yeni özellik, yöneticinin mesajları herkes için silmesine izin verecek.

Bu özellik sınırlı sayıda test kullanıcısına sunuldu ve WhatsApp beta v2.22.17.12'de görüldü. Çok yakında herkesin kullanımına sunulması bekleniyor. Bu özelliği kullanarak, grup yöneticisi herhangi bir mesajı herkes için silebilir.

WhatsApp'ın uygulama içi duyurular sunacak bir sohbet robotu üzerinde çalıştığı, test aşamasında olan başka bir özellik daha var. Bu uygulama içi duyurular, uygulamanın içinden yeni WhatsApp özellikleri için duyuruları içerecektir. Yeni gelen WhatsApp özelliklerinin yanı sıra, bu uygulama içi duyuru özelliği, kullanıcılara WhatsApp deneyimlerini geliştirmek için ipuçları ve püf noktaları da sunacak.

Yönetici herhangi bir mesajı sildiğinde, grup üyeleri, yöneticinin grubun başka bir üyesi tarafından gönderilen bir mesajı sildiğini görebilir. Öte yandan WhatsApp uygulama içi duyuru özelliği ise hala devam eden bir çalışma. Bu özelliklerin her ikisi de yakında Samsung Galaxy akıllı telefonunuza gelebilir.