WhatsApp Sesli Mesajlar İçin Beklenen Özellik Yolda!

WhatsApp Sesli Mesajlar İçin Beklenen Özellik Yolda!

WhatsApp sesli mesajları yakında uygulama dışında oynatılabilecek! İşte detaylar..

WABetainfo tarafından hazırlanan bir rapor, WhatsApp'ın küresel sesli mesaj oynatıcısının nasıl görünebileceğini ortaya koyuyor. Oynatıcı, uygulama içinde herhangi bir yerde dinlemeye başladığınız sesli mesajları çalabilecektir.

whatsapp-sesli-mesajlar-icin-beklenen-ozellik-yolda.jpg

Resim, sesli mesaj oynatıcısının WhatsApp uygulamasının en üstünde olabileceğini ve sesli mesajdan ne kadar kaldığını gösteren bir ilerleme çubuğu içerebileceğini gösteriyor. Resim ayrıca mesajı duraklatmak ve oynatmak için bir düğme ve kapatmak için başka bir düğme gösterir.

Rapora göre WhatsApp'ın global sesli mesaj oynatıcısı, sesli mesajı dinlemek için sohbet kutusunun içinde kalma ihtiyacını ortadan kaldıracak. Oyuncu sürekli görünür olacak ve WhatsApp uygulamasının her sayfasında görünecek.

WhatsApp'ın sesli mesaj oynatıcısının uzun sesli mesajları dinlemek için çok kullanışlı olması bekleniyor. Oynatıcıyı kullanarak, diğer kişilerle sohbet ederken aynı zamanda uzun bir sesli mesajı dinleyebileceksiniz.

WhatsApp'ın sesli mesajlar için küresel oyuncusu hala geliştirme aşamasında. Şu an için bu yeni özelliğin WhatsApp kullanıcılarına ne zaman sunulacağına dair resmi bir bilgi yok.