WhatsApp, Otomatik Albümler için Tepkileri Genişletiyor ve İyileştiriyor

WhatsApp, Otomatik Albümler için Tepkileri Genişletiyor ve İyileştiriyor

WhatsApp, ana şirketi Meta'yı çevreleyen olumsuz tanıtıma rağmen, potansiyel olarak gelişmeye devam etmesine izin verebilecek türden bir şey olduğu için, bir süredir sosyal medya benzeri özellikleri içeriyor. Meta hala Facebook olarak bilindiği zamanlarda bile, kısmen Snapchat gibi yeni rakipler tarafından sunulan benzersiz özellikleri genelleştirmek amacıyla WhatsApp'a mümkün olduğunca çok sosyal medya ile ilgili özelliği dahil ediyordu.

Tüm bunlar söylendikten ve artık ortadan kalktıktan sonra, tespit edilen son WhatsApp beta uygulamasının, mesajlaşma uygulamasının otomatik fotoğraf albümlerine tepki vermenin yeni ve daha iyi yollarını sunabileceğini öne sürdüğünü belirtmek önemlidir. Birine bir dizi medya dosyası gönderdiğinizde, WhatsApp onları bir albümde derler. Bu, kaplayacakları kaydırma alanını kısıtlar, ancak durumun böyle olmasına rağmen, mesajlaşma uygulamasında çok popüler hale gelen tepki özelliğini kullanmayı zorlaştırır.

Belirli bir resmi beğenirseniz veya başka bir şekilde tepki verirseniz, albümün kendisinde bir tepki olarak görünecektir. Ancak, bu yeni güncelleme ile kullanıcılar, hangi belirli fotoğrafın etkileşime girdiğini görebilecekler. Kullanıcılar tepki alan resmi görmek için artık albümün tamamını açmak zorunda kalmayacak ve bu medya hakkında iletişim kurmayı da kolaylaştırabilir.

WhatsApp, Android telefonlara mesaj tepki özelliğini getirmek için tatlı zamanını aldı, ancak anlık mesajlaşma juggernaut'un, her şeyin dikkate alınması ve dikkate alınmasıyla daha fazla etki sağlamak için güncellemeye daha fazla özellik eklemeye çalıştığı görülüyor. . Bu güncellemenin nihayet kullanıma sunulduğunda nasıl göründüğünü görmek ilginç olacak, çünkü muhtemelen platformun kendisinde daha büyük bir yükseltmenin parçası olacak. Daha geniş dağıtımın ne zaman başlatılacağı henüz belli değil.