WhatsApp, Masaüstü Beta Kullanıcıları İçin Yeni Okunmamış Sohbet Filtresini Sunuyor

WhatsApp, Masaüstü Beta Kullanıcıları İçin Yeni Okunmamış Sohbet Filtresini Sunuyor

WhatsApp şüphesiz dünyanın en popüler mesajlaşma platformlarından biridir. İhtiyacımız olan tüm işlevsellikleri ve esneklikleri bize sağlayan hızlı ve kullanışlıdır.

Bu nedenle, dünya çapındaki bu kadar çok kullanıcının, en çok anlam ifade edenlere ulaşmak için uygulamaya bağlı olmasına şaşmamak gerek.

Ve zaman geçtikçe, giderek daha fazla kullanıcının büyük kullanıcı tabanının ihtiyaç ve isteklerini karşılayarak getirdiği çok yönlülüğü takdir ettiğini görüyoruz.

Unutmayın, insanların ona yalnızca bugün olduğu gibi başkalarına ulaşabileceğiniz bir yer olarak baktığı günler geride kaldı, aynı zamanda pek çok işletme hesabını yönetmekle de meşgul. Ve ona iletişim dünyasında varsayılan bir araç demek yanlış olmaz.

Ancak, tüm artıların yanı sıra, uygulamanın gerçekten güncellemeler alması ve özelliklerinden en iyi şekilde yararlanması için ne kadar süreceği ile ilgili bazı dezavantajlar da var. Ayrıca, daha düşük bütçelerle çalışan çok sayıda uygulama olduğu için hala oldukça şaşkınız. Henüz. paket güncellemeleri daha sık yayınlamak konusunda harika bir iş çıkarıyorlar.

Geçen ay mesajlara tepkilerin başladığını görünce çok şaşırdık ve bunun uzun zaman önce olduğunu söylemek yanlış olmaz. Ve bugün, daha önce gördüğümüz mesajları temizleyen yeni bir filtre sohbetiyle ilgili yeni bir güncelleme duyuyoruz.

Bu yeni sohbet filtresi, şimdilik yalnızca masaüstü beta kullanıcıları için olacak ve kitleler için yavaş bir kullanıma mı yoksa yalnızca bir grup kullanıcıya ilişkin bir şey mi olacağı konusunda henüz güncel değiliz.

Peki, genel olarak ne bekleyebiliriz? Kullanıcılar, arama seçeneğinin yanında ortaya çıkan filtreyi görmelidir. Ve buna bastığınızda, tüm okunan sohbetleriniz görüntüden gizlenir ve okunmamış olanları merkez sahnede tutar, böylece hiçbir şeyi kaçırmazsınız.

Ayrıca, söz konusu filtreyi temizleyen ve ardından okunmamış sohbet olmaması durumunda klasik görünümü geri yükleyen başka bir özellikle karşılaşacaksınız.

Açıkça, değişiklik, mesajlaşma uygulamaları aracılığıyla kısa mesaj yığınları tarafından bombalanan kullanıcılar tarafından memnuniyetle karşılanacaktır. Bununla birlikte, iyileştirme için çok fazla alan olduğundan, bu filtreyle daha fazla varyasyonun devreye girmesi için çağrılar var.