WhatsApp, İletişim Bilgileri Sayfasını Yeniliyor

WhatsApp, İletişim Bilgileri Sayfasını Yeniliyor

WhatsApp, iletişim bilgileri sayfasını yenilemek ve sohbet içinde medya göndermeden önce farklı alıcılar seçme olanağı üzerinde çalışıyor.

WhatsApp, kullanıcılarına daha fazla özellik ve rahatlık sağlamak ve varsa hataları gidermek için güncellemeler üzerinde çalışmaya devam ediyor. En son bilgilere göre, mesajlaşma uygulaması yenilenen bir iletişim bilgileri sayfası üzerinde çalışıyor. WABetaInfo tarafından sağlanan bilgilere göre WhatsApp, Android ve iOS için WhatsApp beta'daki iletişim bilgileri sayfasını yeniden tasarlamayı planlıyor. iOS için WhatsApp'ta bir arama kısayolu da planlanmıştır.

"WhatsApp yenilenmiş bir İletişim Bilgileri sayfası üzerinde çalışıyor! Android ve iOS için WhatsApp beta'daki Kişi Bilgileri sayfasının Business Info'daki aynı arayüzü kullanarak yeniden tasarlanması planlanıyor. Ayrıca, iOS için WhatsApp'ta bir arama kısayolu da planlanıyor, "WABetaInfo tweet attı.

WABetainfo tarafından sağlanan bilgilere göre, iOS 2.21.170.12 için WhatsApp beta güncellemesinin yayınlanmasının ardından uygulama, Business Info için yeniden tasarlanmış bir sayfa kullanıma sundu. Bir açıklamada, "Adres defterinizi açtığınızda iOS kişi kartlarına çok benziyor ve Android'de durum güncellemelerinin açılmasına da izin veriyor" dedi.

WhatsApp bazı yeni özellikler alıyor

İOS ve Android için WhatsApp beta'nın gelecekteki bir güncellemesinde, WhatsApp ayrıca İletişim Bilgileri için aynı yeniden tasarlanmış sayfayı sunmayı planlıyor. WhatsApp, İşletme Bilgileri için tanıtılan arayüzün aynısını kullanacak, ancak İletişim Bilgileri sayfasının bir arama kısayolu sunacağı küçük bir ekleme var.

Android güncellemesi için WhatsApp betasının arama kısayolunu içermeyeceği belirtilebilir. Ayrıca, bu özellik geliştirme aşamasındadır ve beta test kullanıcılarına çıkış tarihi hakkında bilgi henüz bilinmemektedir.

Bunun dışında WhatsApp, doğrudan WhatsApp sohbetinde medya göndermeden önce farklı alıcılar seçme seçeneği olan alıcıları düzenleme üzerinde de çalışıyor. Yeni değişiklikler, WhatsApp sohbetine resim, video, GIF gönderiyor olsanız bile medyayı durum güncellemenize yükleme olasılığını da uygulayacaktır.

WABetaInfo, aynı konuda bir tweet aracılığıyla bilgi verdi ve "WhatsApp alıcıları düzenleme üzerinde çalışıyor! Doğrudan bir WhatsApp sohbeti içinde medya göndermeden önce farklı alıcılar seçme imkanı, Android ve iOS için WhatsApp beta'da geliştiriliyor" dedi.

Bunun Kamera sekmesinden bir fotoğraf çektiğinizde zaten mümkün olduğu belirtilebilir, ancak artık bir WhatsApp sohbetinde de farklı alıcılar seçmek mümkün olacak. Şu an itibariyle bu özellik geliştirme aşamasındadır ve çıkış tarihi henüz bilinmemektedir.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.