WhatsApp, Google Drive'da Depolanan Bir Dışa Aktarma Yedeği Getirmek Üzerinde Çalışıyor

WhatsApp, Google Drive'da Depolanan Bir Dışa Aktarma Yedeği Getirmek Üzerinde Çalışıyor

WhatsApp şu anda kullanıcılar için ilginç ve süper kullanışlı bir güncelleme üzerinde çalışıyor. Google Drive'da depolanan bir dışa aktarma yedeği içerir.

Bu yılın Ocak ayında, şirketin farklı kullanıcıların Google Drive hesaplarındaki yedekleme ayarlarında bazı büyük değişiklikler yaptığını duyduk.

Daha açık olmak gerekirse, uygulamanın ve Google'ın, uygulamada yedekleri depolamak için sınırlı planlar sunacağı durumlarda nasıl ortak olabileceği yakında ortaya çıktı. Ancak bu plan yalnızca ön hazırlıktı ve bu süre zarfında şirket tarafından başka bir güncelleme yapılmadı.

Bu nedenle, Google'ın bu ilk planından bu yana daha fazla değişiklik olup olmadığından emin değiliz, ancak Wabetainfo sayesinde bildiğimiz şey, uygulamanın şu anda Google Drive'da bulunan yedekleri dışa aktaracak bir güncelleme üzerinde çalışmakla meşgul olduğu. .

Kullanıcılar, ayarlarının alt kısmında, Google hesaplarında depolanan herhangi bir yedeği dışa aktarmalarına olanak tanıyan yeni bir düğme bulabilecek.

Bu, kullanıcıların hesaplarındaki metinler, resimler, videolar ve diğer türdeki medya dosyalarının beğenilerinden oluşan eksiksiz bir sohbet geçmişini içerir. Ama bekleyin, bu değil. Uygulama ayrıca, kullanıcıların benzer bir yedeği Google Drive'larına da aktarmalarına olanak tanıyan başka bir harika özellikle katılmaya çalışıyor.

Bu nedenle, bu kullanıcılara sürücü hesaplarında depolanan her türlü yedekleme üzerinde çok daha fazla yetki verir.

Şirketin tam olarak neden ithalat için benzer bir işlevsellik yarattığından tam olarak emin değiliz. Şimdilik, sahip olduğumuz tüm bilgiler bu. Bu nedenle, ihracat güncellemesi hala geliştirme aşamasında olduğu için bizi izlemeye devam etmemiz gerekecek.

Sürümü yakın gelecekte uygulama güncellemesinin bir parçası olarak görmeliyiz, bu yüzden buna dikkat edeceğiz.