WhatsApp Business, 10 adede kadar bağlantılı cihazla abonelik planı üzerinde çalışıyor

WhatsApp Business, 10 adede kadar bağlantılı cihazla abonelik planı üzerinde çalışıyor

WhatsApp, Tepkiler, Topluluklar, grup anketleri ve daha fazlasını duyurduktan sonra iş uygulaması için bir abonelik planı üzerinde çalışıyor. Bununla birlikte şirket, çalışması için WhatsApp'a güvenenler için özel özellikler getirecek.

WABetaInfo tarafından tespit edildiği üzere şirket, iş uygulaması için bu yeni abonelik planı üzerinde çalışıyor. Yayın, WhatsApp Business hesaplarına özel “Bağlı Cihazlar” bölümü için yeniden tasarlanmış bir arayüz olduğunu söylüyor.

Şirket, iş için bağlantılı cihazların farkını şöyle açıklıyor:

İşletmenizdeki farklı kişilerin aynı sohbette bir müşteriyle konuşabilmesi için hesabınıza birden fazla cihaz ekleyin.

Normal kullanıcılar çoklu cihaz özelliğini kullanırken dört adede kadar cihazı bağlayabilirken, WABetaInfo, WhatsApp Business abonelerinin 10 adede kadar cihazı bağlayabileceğini söylüyor. Şu an itibariyle, şirketin abonelik planına daha fazla cihaz bağlama veya daha fazla işlev ekleme yeteneği ekleyip eklemeyeceği belli değil.

Yayın, elbette, abonelik planının iş uygulamasında mevcut olmadığını, ancak ek hizmetlerle birlikte Android ve iOS için WhatsApp Business beta'nın gelecekteki bir güncellemesinde mevcut olacağını belirtiyor.

Bu değişikliğin işletmeleri nasıl iyileştireceğini düşünüyorsunuz? Düşüncelerinizi aşağıdaki yorum bölümünde paylaşın.