WhatsApp Bildirildiğine Göre İş Kullanıcıları için Politika Uyarıları Geliştiriyor, Kaybolan Mesajları Yükseltiyor

WhatsApp Bildirildiğine Göre İş Kullanıcıları için Politika Uyarıları Geliştiriyor, Kaybolan Mesajları Yükseltiyor

WhatsApp, tartışmalı ana şirketinin gölgesinden uzaklaşmasına yardımcı olabilecek türden bir şey olduğu için, bir süredir dükkanı temizlemeye çalışıyor. Bu, WhatsApp for Business adlı iş kullanıcılarına hitap eden bir yan uygulama geliştirmesini içeriyordu ve popüler mesajlaşma uygulamasının bu sürümü, WBI tarafından tespit edildiği gibi, onu meşrulaştırmaya çalışan önemli bir güncelleme alıyor.

Bu güncelleme, temel olarak, WhatsApp'ın platformdaki ticari faaliyetleri çevreleyen politikalarını ihlal eden bir şey yaptıklarında işletmeleri uyaracaktır. Mesajlaşma uygulaması bir spam sorunuyla boğuşuyor ve tüm bunlar söylendiği için ve şimdi yoldan çekildi, bu spam mesajlarının çoğunun uygulamayı kullanan işletmelerin yaygınlığından geldiğini not etmek önemlidir. Bu işletmeler, şirketin gelecekteki büyümesinde önemli bir faktör olacak ve buradaki umut, rahatsız edici işletmelere uyarılar vermenin, iyileri kötülerden ayırmaya yardımcı olacağıdır.

Uyarı, WhatsApp'ı kullanmaya devam etmek istiyorsa, kullanıcının politikalara uyması gerektiğini önerecek bir şekilde ilgili mesajlar sunacaktır. Bu, her şeyin göz önünde bulundurulması ve dikkate alınmasıyla birlikte izlenmesi gereken politikalara bir bağlantı içerecektir.

Bu, WhatsApp'ın geliştirmekte olduğu tek güncelleme değil. Anlık mesajlaşma platformu, Snapchat'e oldukça benzeyen kaybolan bir mesaj seçeneğine sahiptir ve Snapchat özelliklerini kopyalamak, Meta'ya ait mülkler için yeni bir şey değildir, bu nedenle WhatsApp'ın onu daha da benzer hale getirmek için yükseltmesi şaşırtıcı değildir. Kullanıcılar yakında uygulamanın ayrı bir Saklama bölümünde bulabilecekleri bazı kaybolan mesajları kaydedebilecekler.

Bu, kullanıcıların kaybolan mesaj özelliğini kullanmalarına ve aynı zamanda hatırlamak istedikleri mesajları kaydetmelerine olanak tanıyan hoş bir güncellemedir. Snapchat ile benzerlikler şaşırtıcı, ancak bunun, bu platformdan kullanıcı geçişini teşvik etmek için pek bir şey yapması pek olası görünmüyor.