WhatsApp, bağlantı önizlemesini görüntüleyen güncelleme aldı

WhatsApp, bağlantı önizlemesini görüntüleyen güncelleme aldı

Birkaç gün önce, WhatsApp'ın durum güncellemesinde yayınlanan bağlantılar için bir yenilik üzerinde çalıştığını ve bağlantının içeriğini göstermek için küçük bir önizleme gösterdiğini gösteren bilgiler ortaya çıktı. Neyse ki, özellik artık Android için WhatsApp Beta'nın yeni bir sürümünde test kullanıcılarının kullanımına sunuldu.

2.22.17.7 Güncellemesi, seçilen test kullanıcılarının durum metninde yayınlanan bağlantıların gelişmiş önizleme özelliğini kullanmalarına olanak tanır. Şu anda, WhatsApp'ın ortak sürümü durumunda bir bağlantı paylaşılırken, kullanıcılara herhangi bir önizleme resmi gösterilmiyor.

Bağlantı önizlemesi

WABetaInfo web sitesindeki bilgilere göre, şirket bir süredir güncelleme üzerinde çalışıyor ve önümüzdeki birkaç hafta içinde daha fazla beta kullanıcısına sunacak.

WhatsApp Beta kullanıcısıysanız ve yeni özelliği test etmek istiyorsanız, durum güncellemenize bir bağlantı gönderin ve içeriğin önizlemesini içeren bir kutunun görünüp görünmediğini kontrol edin. Şimdiye kadar mesajlaşma uygulamasından sorumlu şirket, yenilikle ilgili herhangi bir resmi bilgi yayınlamadı.

Birkaç gün önce, uygulamanın Beta sürümünün kullanıcıları tarafından başka bir özellik ortaya çıktı: şirket, bir grubun eski üyelerinin bir listesini gösterecek bir özellik üzerinde çalışıyor - kullanıcılar, gruplardan ayrılan herkesi görebilecekler. son 60 gün.