Vivo Resmen Türkiye Pazarına Giriş Yapıyor

Vivo Resmen Türkiye Pazarına Giriş Yapıyor

Çin merkezli akıllı telefon üreticilerinden birisi olan Vivo, Türkiye pazarına giriş yapıyor. 

Başarılı akıllı telefon üreticilerinden birisi olan Vivo, Çin merkezli teknoloji şirketleri arasında yer alıyor. Fiyat performans odaklı akıllı telefon modellerinin yanında üst seviye akıllı telefon modelleri ile de tanınan Vivo markası, Türkiye operasyonlarını yürüteceği ofisin açılışını gerçekleştirdi. Vivo tarafından yapılan açıklamada, 26 Ağustos tarihinde düzenlenecek olan basın etkinliği sonrasında Türkiye maceralarının başlayacağı belirtildi. Vivo’nun açıklaması, “Hayatta anlamlı yeniliklere yer açarak, her anı yaşanmaya değer kılmayı arzuluyoruz!” mottosuna sahip ve açıklamasını şu şekilde devam ettiriyor : “350 milyon kullanıcısı ve 2019’da 110 milyon adet cihaz satışıyla dünyanın önde gelen telefon markalarından biri olan Vivo, Türkiye faaliyetlerine başlıyor.” Akıllı telefon pazarının önemli isimlerinden birisi olan Vivo, Türkiye pazarı için tüm ürünlerini getirmeyebilir. Yeni ürünlerini getirmesi beklenen Vivo’nun hangi akıllı telefon modellerini Türkiye’de satışa sunacağı ise şimdilik bilinmiyor. 

Vivo Son Olarak X50 Serisini Tanıttı

Çin merkezli teknoloji şirketi Vivo, geçtiğimiz günlerde Vivo X50 ailesini duyurmuştu. Vivo X50 ailesi modellerinden olan Vivo X50 Pro Plus modeli, 6.56 inç büyüklüğünde 2376 x 1080 piksel çözünürlük sunan 120 Hz HDR10+ AMOLED ekran ile birlikte geliyor. Gücünü Qualcomm’un Snapdragon 865 işlemcisinden alan Vivo X50 Pro Plus modeli, 8 GB RAM ile destekleniyor ve 256 GB dahili depolama alanı ile birlikte geliyor. 

Arkasında 50 megapiksel çözünürlüğünde ana kamerasının yanında 8 megapiksel periskop + 13 megapiksel portre + 8 megapiksel geniş açı kamerasından oluşan üçlü kamera kurulumu ile birlikte gelen modelin ön kamerası ise 32 megapiksel çözünürlüğünde.