Twitter, Threader Uygulamasını Satın Aldı

Twitter, Threader Uygulamasını Satın Aldı

Twitter, Threader uygulamasını satın aldığını duyurdu.

Twitter Blue abonelik platformunu ABD ve diğer ülkelerde başlattıktan bir hafta sonra Twitter, Threader'ı satın aldığını duyurdu. Tanıdık olmayanlar için Threader, kullanıcıların Twitter'da uzun biçimli ileti dizileri oluşturmasına ve paylaşmasına olanak tanıyan popüler bir üçüncü taraf uygulamasıdır.

Twitter Blue abonelik hizmetinin özelliklerinden biri, Twitter'da birden çok tweet'i alan ve bunları okunması kolay bir biçimde derleyen bir "Okuyucu" modudur. Bu, Threader uygulamasının sunduğu işlevselliğe benzer.

Threader uygulaması ve hizmeti 15 Aralık'ta kapanacak. Şirket, mevcut tüm aboneliklerin iptal edildiğini ancak kullanıcıların kapatma tarihine kadar premium özelliklerden yararlanmaya devam edebileceğini söylüyor. Satın alma, Threader deneyimini Twitter'a taşıyacak ve "konuları dikkat dağıtıcı olmayan bir biçimde eğlenceli hale getirmeye" yardımcı olacak.

Threader artık Twitter'ın bir parçası! Bu yolculuğun başlangıcından beri, Twitter'ın İnternet'teki en iyi içeriklerden bazılarını barındırdığına her zaman inandık. Bugün döngüyü kapatıyoruz. Threader deneyimini Twitter'a getirerek ileti dizilerini dikkat dağıtmayan bir formatta eğlenceli hale getiriyoruz.

Twitter'da daha uzun düşüncelerini ifade etmek için 280 karakter sınırı etrafında çalışan insanlar tarafından paylaşılan türden harika içerikleri fark ettik, ancak bunları bulmak ve okumak daha da zordu. Platformda paylaşılan bu harika hikayeleri ve bilgileri öne çıkarma arzusunu hissettik.

TechCrunch tarafından ilk olarak belirtildiği gibi, Threader kurucu ortağı Marie Denis, bu satın almanın ardından Twitter'ın Longform ekibine katılacak. Satın almanın diğer şartları açıklanmadı.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.