Twitter Artık Kullanıcıların iOS ve Android'de Spaces Kliplerini Paylaşmasına İzin Veriyor

Twitter Artık Kullanıcıların iOS ve Android'de Spaces Kliplerini Paylaşmasına İzin Veriyor

Mikroblog platformu Twitter, artık herkesin Twitter Spaces kliplerini iOS ve Android platformlarında paylaşabileceğini duyurdu. Şirket kısa süre önce Spaces için yeni bir kırpma aracını test etmeye başladığını söyledi.

Mikroblog platformu Twitter, artık herkesin Twitter Spaces kliplerini iOS ve Android platformlarında paylaşabileceğini duyurdu. Şirket kısa süre önce Spaces için yeni bir kırpma aracını test etmeye başladığını söyledi. Şimdi, özellik tüm kullanıcılara sunuluyor. "Test iyi geçti. Kırpmayı iOS ve Android web'deki herkesin kullanımına sunuyoruz!" şirket tweet attı.

Şu anda, özellik Twitter web kullanıcıları tarafından kullanılamıyor. Ancak platform, desteğin “yolda” olduğunu söyledi.

Bu özellik sayesinde, kullanıcılar artık mikroblog sitesinde başkalarıyla paylaşmak için kayıtlı Alanlardan 30 saniyelik ses oluşturabilir.

Yeni araç, kullanıcıların bir kaydın tamamını paylaşmak zorunda kalmadan bir yayının belirli bölümlerini vurgularken aynı zamanda Alanlarına olan ilgiyi artırmalarının bir yoludur.

Twitter Spaces'ın başlatılmasına neden olan sosyal ses uygulaması Clubhouse, geçen Eylül ayında kırpma özelliğini kullanıma sundu. Bu özellik, halka açık odalarda canlı dinleyicilerin en son 30 saniyelik sesi yakalamasına ve her yerde paylaşmasına olanak tanır.

Bu arada mikroblog sitesi, yakın zamanda, ilk olarak The Bachelorette'e odaklanan yeni bir potansiyel özelliği "özel olarak oluşturulmuş zaman çizelgeleri" test etmeye başladığını söyledi.

Bachelorette özel Zaman Çizelgesi, ABD ve Kanada'daki "küçük bir grup" insan için web'de "sınırlı bir test" olarak 10 hafta boyunca geçerli olacaktır.