Türk Telekom Aboneleri Dikkat: 1500 TL Geri Ödemesiz Hediye Veriyor

Türk Telekom Aboneleri Dikkat: 1500 TL Geri Ödemesiz Hediye Veriyor

Türk Telekom Aboneleri Dikkat: 1500 TL Geri Ödemesiz Hediye Veriyor

Türk Telekom kullananlar dikkat, var olan yeni kampanya sebebiyle geri ödeme imkânını bulunuyor! Eğer Akbank’a ait bir hesabınız varsa 1500 TL geri ödemeniz olabilir!

1500 TL geri ödemeniz olabilir, Türk Telekom kullananlar dikkat! Türk Telekom kullanıcısı olanlar ve buradan cep telefonu alacaklar için 1500 TL geri ödeme imkânı bulunuyor.

Akbank tarafından gerçekleştirilen yeni kampanya ile müşterilerin yüzü gülüyor. Gerçekleşen bu kampanyanın detayları ise müşteriyi mutlu edecek cinsten.

Akbank Türk Telekom Müşterilerine Özel İmkân Sağlıyor

Akbank’a ait bir hesabınız mevcutsa Türk Telekom’dan yapacağınız alışveriş sonrası 1500 TL geri ödeme alabilirsiniz.

Bankanın ilk cep telefon müşterilerine ‘1040TURKTELEKOM’ davet koduyla birlikte Türk Telekom’dan cep telefonu alanlara geri iade yapacağı vurgulanıyor.

Cep telefonu alan bireyler üç ay boyunca toplamda 1500 TL geri ödemeyi bankasından alıyor. Her ay 500 TL hesabına geri iade alanlar bu şekilde cep telefonunu 1500 TL indirimle sahip oluyor.

Başvuruyu Neredeyse Herkes Yapabilir

Oluşturulan bu özel kampanyadan 18-80 yaş arasındaki tüm bireylere yararlaanbiliyor. Tek yapılması gereken ise Akbank müşteri olmak.

Akbank mobil uygulama üzerinden ‘1040TURKTELEKOM’ davet kodunu alarak Türk Teelkom üzerinden sipariş vermeniz yeterli.

Ödemeler 3 Ay Boyunca Sürecek

Toplu 1500 TL geri iadenin söz konusu olmadığı kampanyada üç ay boyunca geri iade mevcuttur. Her ay müşteriye 500 TL geri yatırılacak.

Her ayın ilk 10 günü içerisinde Akbank hesaplarında kullanıcıların 500 TL ödeme geldiğini görmesi mümkün. Üç ayın sonunda toplamda 1500 TL iade tamamlanmış olacak.