TikTok Odaklı Uygulamalar 1,3 Milyardan Fazla İndirme Aldı

TikTok Odaklı Uygulamalar 1,3 Milyardan Fazla İndirme Aldı

İstatistiklere göre, TikTok'un popülaritesindeki büyük artıştan yararlanmayı uman bu uygulamaların şu ana kadar toplam 1,3 milyar indirme aldı. İşte ayrıntılar..

TikTok'un kesinlikle dünyanın en büyük sosyal medya platformlarından biri olduğunu, Facebook gibi yerleşik isimlerle rekabet ettiğini ve onlar için çok gerçek bir rekabet tehdidi oluşturduğunu söylemek doğru olur. Birkaç yıl önce hiç kimsenin TikTok'un ne olduğunu bile bilmediğini ve şimdi uygulamanın o kadar büyük hale geldiğini hesaba katarsanız, bu özellikle etkileyicidir ve TikTok kullanıcılarını kendilerine sundukları özellikleri sunarak çekmeye çalışan yüzlerce uygulama vardır. faydalı bulabilir.

Bunlara video düzenleyiciler ve indiriciler ile analiz uygulamaları dahildir. Bu mantıklı çünkü TikTok son zamanlarda etkileyici bir merkez haline geldi ve videoları özellikle TikTok için düzenlemenize yardımcı olmak için tasarlanmış bir uygulama yararlı olabilir. Yakın zamanda ortaya çıkan 900'den fazla TikTok bitişik uygulamasının bir başka yönü, rakiplerini içerir, ancak bunlar TikTok video indiricilerinin bu kategoriye oldukça büyük bir farkla hakim olduğu genel ekosistemin nispeten küçük bir parçası olmalarına rağmen.

Şaşırtıcı bir başka istatistik de, TikTok'un popülaritesindeki büyük artıştan yararlanmayı uman bu uygulamaların şu ana kadar toplam 1,3 milyar indirme almış olmasıdır. TikTok'un diğer uygulamalardan veya hizmetlerden bağımsız olarak temelde bütün bir uygulama ekosistemi oluşturacak kadar başarılı olduğunu düşündüğünüzde bu dikkate değerdir.

Tüm bunlar söylendikten ve şimdi yoldan çekildikten sonra, bunu kendi TikTok'a bitişik bir uygulama yapmak için bir fırsat olarak kullanmayı umut edenler için geminin yola çıkmış olabileceğini belirtmek önemlidir. Bu ekosistemde her yıl daha az yeni uygulama var, pazarın hızla ne kadar doygun hale geldiğini düşündüğünüzde bu kaçınılmazdı.

TikTok'un etkisi, uygulamalar dünyasında aşağı yukarı emsalsizdir ve rakiplerin TikTok klonları yaratma girişimlerinin çoğu, kullanıcılar arasında herhangi bir gerçek popülerlik yakalayamadı. TikTok, kendini platforma adamış ve deneyimlerini iyileştirmeye yardımcı olabilecek ve uygulamadan daha iyi keyif almalarını sağlayacak uygulamaları denemeye istekli olan, son derece özel bir kullanıcı tabanına sahiptir. Dolayısıyla, bu ekosisteme daha fazla uygulamanın girdiğini görme şansımız var ve bu, TikTok'un önümüzdeki on yıllarda 2020'leri tanımlayabilecek kültürel zamanın tam merkezinde olduğu gerçeğini gerçekten yakalıyor.

tiktok-odakli-uygulamalar-13-milyardan-fazla-indirme-aldi.png

tiktok-odakli-uygulamalar-13-milyardan-fazla-indirme-aldi-001.png

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.