Takvim ve Feed Okuyucu ile Vivaldi Mail 1.0 e-posta istemcisi kararlı sürümü duyuruldu

Takvim ve Feed Okuyucu ile Vivaldi Mail 1.0 e-posta istemcisi kararlı sürümü duyuruldu

Vivaldi, Vivaldi Mail 1.0'ı başlattı. E-posta istemcisi, web tarayıcısına entegre edilmiştir ve ayrıca bir takvim ve besleme okuyucusu sunar. Vivaldi, ilk olarak 2020'de bunun bir beta sürümünü tanıttı.

Vivaldi Mail, kullanıcıların Google ve mevcut takvim hizmetleri dahil olmak üzere birden çok e-posta hesabı eklemesine olanak tanır. Bu, insanların e-postalarını düzenlemelerine ve programları, yapılacaklar listelerini, beslemeleri ve daha fazlasını tarayıcılarından çıkmadan yönetmelerine yardımcı olmalıdır.

Bahsedilen e-posta istemcisini açıklayan bir blog yazısı:

Piyasaya sürülen yeni posta istemciniz Vivaldi Mail 1.0, e-postalarınızı her zamankinden daha iyi yönetmenize olanak tanıyan doğrudan Vivaldi tarayıcısında yerleşik olarak bulunuyor. İşlevsellikle dolu olan Vivaldi Mail, yerleşik Vivaldi Calendar ve Vivaldi Feed Reader'ı sorunsuz bir şekilde entegre ederek size veri ve bilgi akışınızda daha fazla kontrol sağlar.

Vivaldi Mail'in ilk kararlı sürümünün teması ve görünümü, Vivaldi Gmail ve Microsoft Outlook'u birleştirmiş gibi görünüyor ve hissediyor. İstemci, e-postaların kolayca aranabilir olmasını sağlar, ancak bunları birden çok klasör veya "Görünüm" halinde düzenler. Ancak kullanıcılar, organizasyon yöntemlerini yalnızca e-postalar için değil, aynı zamanda takvimler ve yayınlar için de ince ayar yapabilir ve özelleştirebilir.

Her Görünümün kendi arama çubuğu ve posta listelerini, beslemeleri, çöp kutusunu ve daha fazlasını görüntüleyebilen geçiş düğmeleri vardır. Bunlar varsayılan olarak açıktır, ancak kolayca kapatılabilir. E-posta, Takvimler, Akışlar ve daha fazlası, kenar çubuğu öğeleri olarak da mevcuttur. Kullanıcılar, bulundukları web sayfasından ayrılmadan internette gezinirken bunları hızlı bir şekilde kontrol edebilirler.

Vivaldi Mail 1.0'ı deneyimlemek için Vivaldi tarayıcısının en son kararlı sürümünü indirin ve yükleyin. Ardından Ayarlar > Genel > Üretkenlik özellikleri > Posta, Takvim ve Akışları Etkinleştir'e gidin. Alternatif olarak, tarayıcıyı kurarken “Tam Yüklü” düzenini seçmeniz yeterlidir. Takvim ve Besleme Okuyucu entegrasyonuna sahip yeni Vivaldi Posta hizmeti Windows, Mac ve Linux kullanıcıları için mevcuttur. Vivaldi, tarayıcının mobil sürümünün aynı özelliklere sahip olup olmayacağını henüz doğrulamadı.