Spotify üç ay boyunca ücretsiz, bu tekliften yararlanabilirsiniz

Spotify üç ay boyunca ücretsiz, bu tekliften yararlanabilirsiniz

Spotify, daha fazla kullanıcı çekmeyi amaçlayan yeni bir promosyon sayesinde şimdi üç aylık premium hizmetini tamamen ücretsiz sunuyor.

Spotify en popüler müzik akışı hizmetidir, ancak tek olmaktan çok uzaktır; Her biri farklı avantajlar sunan Apple Music, Amazon Music Unlimited ve Tidal gibi alternatiflerle rekabet daha da zorlaşıyor.

Belki de bu nedenle Spotify, yeni müşterilerin dikkatini çekmek için bir yöntem bulmak zorunda kaldı ve basit bir çözüm seçti, ancak işe yarıyor: aylarca ücretsiz premium abonelik teklif edin.

Ücretsiz spotify

Gerçekten de şu andan itibaren Spotify Premium'a ilk kez kaydolursanız, abonelik için ücret ödemeden üç ücretsiz ay alacaksınız; Ödeme yapmış gibi aynı avantajlardan yararlanabilirsiniz. Normalde Spotify, Premium'un avantajlarını test etmenin ve ödemeye değer olup olmadığını görmenin bir yolu olarak yalnızca bir ay ücretsiz sunar; şimdi hizmetin tadını çıkarmak için üç ayımız var.

Spotify Premium, ücretsiz bir hesaba göre çeşitli avantajlar sunar. Ana şey reklamların ortadan kaldırılmasıdır ve müziğimizin keyfini kesintisiz veya rahatsızlık duymadan çıkarabileceğiz, ancak tek değil. Ücretsiz kullanıcıların sınırlamalarından herhangi birine sahip değiliz ve herhangi bir albüm veya şarkıyı çalabilir, ayrıca bir çalma listesi çalıyorsak istediğimiz kadar şarkıyı atlayabiliriz. Son olarak, cep telefonlarına müzik indirme imkanı veya Spotify'daki yeni oynat düğmesi gibi özel işlevleri yalnızca Premium kullanıcılar kullanabilir.

Teklif 11 Eylül'e kadar mevcut ve bundan yararlanmak için Spotify Premium sayfasına kaydolmamız yeterli. Üç aylık deneme süresinin ardından her ay ücretlendirilmeye başlayacağımızı unutmamalıyız, bu nedenle kullanmaya devam etmek istemiyorsak Premium'u iptal etmeyi unutmamalıyız. Bireysel Spotify planı aylık 20.99 TL'ye mal oluyor,

Bu Spotify açısından ilginç bir hamle, ancak bize muhtemelen yazın geri kalanı için gösterişli duyurular hazırlamadığını söylüyor. Yazık, çünkü Spotify'ın hala Apple veya Amazon gibi rakiplerin sahip olduğu yüksek çözünürlüklü müzik olan Spotify Hi-Fi gibi bazı vaatleri var.