Spotify, premium aboneler için bireysel düğmeler başlattı

Spotify, premium aboneler için bireysel düğmeler başlattı

Spotify, yalnızca ücretli aboneler için de olsa oynat ve karıştır düğmelerini tamamen sınıflandırıyor. Şirket bugün, iki etkinlik için şu anda müzik parçalarının ve sanatçı sayfalarının en üstünde bulunan birleşik oynat/karıştır düğmesinin yerini alacak özel düğmelerin kullanıma sunulmaya başladığını duyurdu.

Bu yeni değişiklik ile çalma listelerinin ve albümlerin üst kısmından tercih ettiğiniz modu seçerek dilediğiniz gibi dinleyebileceksiniz. İster Karıştırma moduyla beklenmeyenlerin heyecanını yaşayın, ister sadece Oynat düğmesine dokunarak sırayla müzik dinlemek isteyin, Spotify her şeyi kapsıyor.

Spotify'ın kullanıcılarına yeni bir özellik sunmadığı bir hafta yok. Sıklıkla tanıtılan yeni özellikler, aboneleri sadık tutmayı ve ücretsiz kullanıcıları ödeme yapanlara dönüştürmeyi amaçlıyor. Ayrıca, müzik akışı hizmeti, Nisan ayında hem ücretli hem de ücretsiz tüketicilerde büyüme bildirdi. Hatırlamak gerekirse, firma yakın zamanda Netflix Hub'ı kullanıma sundu ve ayrıca sanatçı sayfalarında NFT galerilerini test etmeye başladı.