Sonraki WhatsApp Güncellemesinde Neler Var?

Sonraki WhatsApp Güncellemesinde Neler Var?

WhatsApp, potansiyel olarak sonunda onu daha az popüler olan ancak teknik olarak üstün rakipleriyle eşit hale getirebilecek türden bir şey olduğu için, birkaç yeni özellik üzerinde çalışıyor. Beta test kullanıcıları, potansiyel olarak bir sonraki büyük WhatsApp güncellemesinin bir parçası olabilecek ilginç bir yeni özellik buldular ve şu anda bu güncellemenin ne zaman sunulacağını bilmesek de oldukça heyecan verici bir özellik, işte ayrıntılar

Tüm bunlar söylendikten ve artık ortadan kalktıktan sonra, WhatsApp'ın üzerinde çalıştığı bu yeni özelliğin kullanıcıların mesaj silme işlemini geri almasına izin vereceğini belirtmek önemlidir. Mesajları herkes için silme, WhatsApp'ın uzun zaman önce getirdiği bir özellik, ancak durum böyle olmasına rağmen, geri alma seçeneği henüz kullanıcılara yapılmadı. WhatsApp kullanıcılarının yanlışlıkla mesajları silmeleri oldukça yaygındır, bu nedenle WhatsApp'ın artık kullanıcıların bu mesajları kurtarmasına izin vermesi harika.

Kendiniz için sildiğiniz mesajlarla herkes için silinenler arasındaki karışıklık, kullanıcıların genellikle yanlış seçeneği seçmesine neden olabilir. Bu yeni özellik, her şeyin göz önünde bulundurulması ve dikkate alınmasıyla bu tür kazaların olasılığını azaltmaya yardımcı olabilir. Bu, WhatsApp'ın son zamanlarda geliştirdiği en çarpıcı özellik olmayabilir, ancak bu güncellemeler, kullanıcıların yalnızca çözüldükten sonra fark edebilecekleri küçük ölçekli sorunların üstesinden geldiklerinde en iyisidir.

Bu, WhatsApp'ın bu yıl çıkardığı en popüler güncellemelerden biri olabilir. Ne zaman kullanıma sunulacağı henüz belli değil, ancak bunun uygulamanın geleceğinin gidişatını nasıl değiştirdiğini görmek ilginç olacak. WhatsApp hızla Meta'nın amiral gemisi ürünü haline geliyor, Facebook'un kaçınılmaz düşüşünden sonra ona yardımcı olabilecek bir şey. Aslında, bu tahmin edilen düşüş, Meta'nın tüm bu destanı başlatan başarısız ürününden ayrılmasına izin verdiği için isim değişikliğine yol açmış olabilir.