Snapchat Plus Ücretli Versiyonu Burada: Ne Kadar Maliyeti ve Neleri Sunuyor?

Snapchat Plus Ücretli Versiyonu Burada: Ne Kadar Maliyeti ve Neleri Sunuyor?

Snapchat, aylık olarak ücretlendirilecek ve kullanıcılara bazı özel özelliklere erişim sağlayacak kendi abonelik sürümünü getiriyor.

Snapchat, pazardaki yeni Snapchat Plus hizmetiyle abonelik dünyasına giren en yeni sosyal medya platformudur. Bir süredir özelliğinin lansmanını yapan şirket, artık özel özelliklere erişmek ve yeni seçeneklere herkesten önce erişmek isteyenlerin kullanımına açıldı.

Çoğu sosyal medya şirketi, işleri için başka para kaynaklarına baktı ve abonelik, bu şirketlerin en azından uzun vadede bir gelir kaynağının uygun olup olmadığını görmek istedikleri başka bir araç. Telegram ve Twitter, son zamanlarda ücretli model alanına giren diğer sosyal medya platformları ve yakın gelecekte daha fazlasının katılması bekleniyor.

Peki Snapchat Plus nedir, normal ücretsiz hizmetten farkı nedir ve maliyeti ne kadardır. Yeni Snapchat ücretli aboneliği hakkında bilmeniz gereken her şey burada.

Snapchat Plus nedir

Snapchat Plus, Snapchat'in ücretli bir sürümüdür ancak kullanıcılar için ek faydaları vardır. Snapchat, insanların aylık abonelik ücreti ödemek zorunda kalacağı ve Snapchat'teki normal kullanıcıların elde edemeyeceği bazı özel özelliklere erişebileceği yeni hizmetiyle sözde ileri düzey kullanıcılara hitap ediyor. Snap, yeni ücretli sürümünü şu an için önemli bir gelir kaynağı olarak görmüyor, ancak gelecekte trendin değişeceğinden umutlu.

Snapchat Plus'ın Maliyeti Ne Kadar?

Snap, Snapchat Plus abonelik ücretinin aylık 3,99 $ olacağını duyurdu.

Snapchat Plus Aboneleri Hangi Özellikleri Alır?

Snapchat Plus'ın ücretli bir hizmet olması, reklam görmeyi bırakacağınız anlamına gelmez. Doğru, Snap tüm kullanıcıları için reklam sunmaya devam edecek, sonuçta en büyük gelir kaynağı bu. Şimdi, ödediğiniz para için ne gibi avantajlar elde ettiğinize gelince:

- Uygulamanın simgesinin stilini değiştirebilirsiniz

- Diğer kullanıcılardan önce yayınlanmış özelliklere erişim

- Snapchat Hikayenizi kimin tekrar izlediğini görebilirsiniz

- Bir arkadaşınızı BFF olarak sohbet geçmişinin en üstüne sabitleyin

Hangi Ülkeler Snapchat Plus Alacak

Snap şu anda ABD, Kanada, İngiltere, Fransa, Yeni Zelanda, Avustralya ve Suudi Arabistan'ı içeren Snapchat Plus hizmetiyle en iyi pazarlarına odaklanıyor. Liste şimdilik Hindistan'ı içermiyor, ancak ikinci aşamada ülkenin Snapchat'in ücretli katmanına eklenmesi mümkün.