Reddit, Kullanıcıların Video Gönderilerine, Resimlere, Bağlantılara ve Galerilerine İsteğe Bağlı Metin Eklemelerine İzin Veriyor

Reddit, Kullanıcıların Video Gönderilerine, Resimlere, Bağlantılara ve Galerilerine İsteğe Bağlı Metin Eklemelerine İzin Veriyor

Reddit sonunda birçok kişinin umduğu bir özelliği kullanıma sunuyor. Şirket, platformda görülen çeşitli içerik türlerine isteğe bağlı metin ekleme özelliğini kullanıma sunmaya başladı.

Buna kullanıcıların galerileri, videoları, resimleri, bağlantıları ve gönderileri dahildir. Ancak şimdilik uygulama, lansmanı yalnızca bazı Redditor'larıyla sınırladığını, ancak yakında hepsini genişletmeyi umduğunu söylüyor.

Lansmanla ilgili haberler, şirketin geçen ay yapmakla meşgul olduğu tüm güncellemeleri listeleyen yeni bir blog yazısı şeklinde geldi. Ve bu, Haziran ortasından Temmuz ortasına kadar anlamına gelir.

Yeni lansman, bazı ek metinleri dahil etmek isteyen veya belki de çeşitli gönderilerle uyum sağlamak için bazı gönderim sözlerine ihtiyaç duyan topluluklar içindir. Bu nedenle, bu tür kullanıcılar, uygulamanın son güncellemesi ile gereksinimlerini daha verimli bir şekilde karşılayabilir.

Ayrıca, daha önce olduğu gibi, otomatik denetleme seçeneklerine veya belki de biraz daha fazla bağlam paylaşmaya yönelik yapışkan yorumlar bölümlerine ihtiyaç duyulduğu gibi, gönderiler için katı başlıklara da gerek yoktur.

Ancak uygulama, toplulukların bu tür gönderiler için gerekli gereksinimler olan gönderilerinin ana metnini sınırlama şansına sahip olmaları gibi, kullanıcı kolaylığı için bazı standartların veya politikaların yerinde kalmaya devam etmesini sağlıyor. Bunlar genellikle otomatik denetleme düzenlemeleriyle hedeflenir.

Çarşamba günü, şirketin, kullanıcıların GIF'leri uygulamadaki yanıtlarına ve hatta yorumlar bölümüne dahil edebilecekleri Giphy ile işbirliği yapacağını açıkladığını gördük.

Bu, uygulamada büyük bir güçlendirme olarak görülmese de, kullanıcılara aslında bir güçlendirme işlevi gören farklı özellikler hakkında biraz daha güncelleme vermeye devam etti. Bu, uygulamadaki topluluk düzeyindeki aboneliklerin değerini daha da azaltacaktır.

Reddit, topluluklarda başarı yeteneklerinin devam etmesine nasıl izin vereceğini açıkladı. Daha önce erişim sağlayamayanlar artık bunu yapabilecek.

Aynı zamanda, uygulamaya dahil edilen diğer ilginç değişiklikler, güçlendirmeler için özelleştirilmiş emojilerin devamını içeriyordu. Ancak artık dağıtılan herhangi bir kupa veya başka ödül olmayacaktı. Bazılarınız varsa, onları yakın tutabilir ve bu yeni güncellemeyle sergileyebilirsiniz.

Buna ek olarak Reddit, toplulukta bulunan güçlendirmelerin kahramanlık statüsünü kaldırmaya karar verdi. Bu, uygulamanın kısa süreliğine HD videolardan kurtulma kararıyla birlikte gelir.