OnMail, tüm hesaplarda Gmail, iCloud Outlook, Yahoo ve daha fazlası için desteğini sundu

OnMail, tüm hesaplarda Gmail, iCloud Outlook, Yahoo ve daha fazlası için desteğini sundu

Edison tarafından 2021'de başlatılan yeni e-posta hizmeti OnMail, kullanıcıların iOS, Android ve web'deki e-posta deneyimlerini iyileştirmelerine yardımcı olmak için birkaç güncelleme yayınlıyor.

Önemli özelliklerden biri, tüm OnMail kullanıcıları için yeni bir hesap içe aktarmadır. Önceden yalnızca premium hesaplar için mevcut olan Hesap Aktarımı, artık tüm kullanıcılar tarafından kullanılabilir. Yahoo!, Gmail, Outlook, iCloud, IMAP ve AOL hesapları OnMail'e eklenebilir, böylece uygulamanın benzersiz özelliklerini tüm hesaplarınızda tek bir yerde yaşayabilirsiniz.

OnMail, gelen kutunuzu daha iyi yönetmenize yardımcı olmak için tasarlanmış bir dizi özelliğe sahiptir. Göndereni Kabul Et, Hey'in e-posta taramasına benzer ve muhtemelen gelecekte tüm e-posta hizmetlerine gelmesi gereken bir şeydir. Tüm hesaplarda Gmail, iCloud vb. desteği ile OnMail kullanıcıları, OnMail'e beğendikleri özellikleri diğer tüm hesaplara da ekleyebilirler.

Ayrıca OnMail mobil uygulamalarında bir yenilik, Göndereni Engellemek için tek dokunuştur Yeni bir göndericiden bir e-posta aldığınızda, e-posta ayrıntıları ekranında adlarının hemen sağında bir Engelle düğmesi olacaktır. Tek bir tıklamayla, o kişinin size bir daha mesaj göndermesini engelleyebilirsiniz. Başka bir dokunuşla, o kişiden önceki tüm mesajları Çöp Kutusuna gönderebilirsiniz. Ayrıca, önemli bir şeyi kaçırmanız durumunda, bekleyen bir gönderici size iki kez e-posta gönderirse bildirim almak için yeni bir seçenek de vardır.

OnMail ayrıca takvim işleviyle farklı etkinliklere LCV göndermeyi de kolaylaştırdı. Önceden e-posta davetini seçerek bir etkinliğe yalnızca LCV yanıtlayabilirken, şimdi OnMail takviminiz aracılığıyla etkinliğe dokunarak LCV yanıtlayabilirsiniz. Etkinliği açtıktan sonra, LCV çubuğunda cevabınızı seçin - Evet, Hayır veya Belki. OnMail'in artık zengin bir metin düzenleyicisi var, böylece takvim etkinliklerinize ek ayrıntılar ekleyebilirsiniz. Bu, her zaman özel bir dokunuş ekleyebilmeniz için bağlantı ekleme, metnin altını çizme, italikleştirme ve daha fazlasını içerir.

Son olarak OnMail, Daha Sonra Gönder, Sabitlenmiş Mesajlar ve iyileştirilmiş arama ve filtreleme dahil olmak üzere bu yıl içinde bir dizi istek özelliği yayınlamayı planladıklarını duyurdu.