Nothing Ear (2) Tanıtıldı; İşte Özellikleri

Nothing Ear (2) Tanıtıldı; İşte Özellikleri

Nothing Ear (2), Ear'ün (1) popülaritesini temel alır ve birinci sınıf izleyiciyi hedefliyor.

Tanıtılan Nothing Ear (2), şirketin pazardaki ilk ikinci nesil ürünü oldu. Nothing Ear (2), Carl Pei's Nothing'den ilk ürün olarak gelen Ear'ün (1) bir yükseltmesi olmayı vaat ediyor. Ear (2) TWS kulakiçi kulaklıklar, tüketiciler tarafından verilen geri bildirimler üzerinde işe yaramış gibi görünüyor ve bu sefer daha çok birinci sınıf bir ürün olarak konumlanıyor. Tasarımda minimum değişiklikler görülürken, gürültü engelleme iyileştirildi.

Nothing Ear (2) Fiyatı

Nothing Ear (2), Hindistan'da 9.999 Rs karşılığında piyasaya sürüldü ve 22 Mart'tan itibaren bazı pazarlarda resmi web sitesinde satışa sunulacak. Hindistan'dakiler için, Nothing Ear (2) 28 Mart'tan itibaren açık satışa çıkıyor.

Nothing Ear (2) Özellikler

İnsanların Kulak (1) kasasını beğendiği ancak büyük olduğunu düşündüğü söylenemez. Ear (2) ile şirket, kasayı daha küçük ve daha hafif hale getirdiğini ancak aynı zamanda daha uzun yedekleme için daha büyük bir pili paketlemeyi başardığını söylüyor. Hiçbir şey, zengin ses kalitesiyle sonuçlanan daha kalın malzemelerle kendi özel 11,6 mm sürücülerini kullanmaya karar verdiğini ve müziğe ekstra güç vermek için bas ayarlandığını söylemez. Birinci sınıf bir ürün olan Ear (2), artık mevcut platformlar aracılığıyla yüksek kaliteli ses akışı için LHDC codec bileşeniyle uyumlu olduğu anlamına gelir.

Kulaklıkların tasarımı aynı kalıyor, ancak kulaklıkların rahatlığı artmış olabilir. Kulak (2) üzerine, kulaklarınıza ve çevrenize uyum sağlayabilen kişiselleştirilmiş profiller ekleyen hiçbir şey yoktur. Hiçbir şey parmağınızı kıpırdatmak zorunda kalmadan bir telefon ve dizüstü bilgisayar arasında sorunsuz bir şekilde geçiş yapabileceğinizi iddia ettiğinden, çoklu cihaz eşleştirme bu kulaklıklardaki başka bir yükseltmedir. Örneğin, dizüstü bilgisayarda müzik dinliyorsanız ve bir arama alırsanız, Google Fast ve Microsoft Swift Pair teknolojisi sayesinde Ear (2), aramayı eller serbest olarak yanıtlamanıza yardımcı olmak için bağlantıyı telefona kaydırır.

Ayrıca, bu serideki diğer birinci sınıf TWS kulaklıklarda olduğu gibi gürültü engelleme için şeffaf bir moda sahipsiniz ve bu mod, birisiyle konuşurken ortam sesini otomatik olarak duymanızı sağlar. The Ear (2) şimdi, kasayı 10 dakika şarj ederek 8 saat müzik çalma imkanı sunuyor. Tomurcuklar 33mAh pil taşırken, kasa 485mAh birime sahip. Kulağı (2) kablosuz olarak da şarj edebilirsiniz.