LinkedIn, İşletmelerin Birden Fazla Hesabı Yönetmesine Yardımcı Olmak İçin Business Manager Platformunu Sunuyor

LinkedIn, İşletmelerin Birden Fazla Hesabı Yönetmesine Yardımcı Olmak İçin Business Manager Platformunu Sunuyor

Birden fazla hesabın sahipliğiyle mücadele eden bir işletmeyseniz, size bazı haberlerimiz var. LinkedIn, Business Manager Platformu adı verilen yeni ve yenilikçi bir özelliğin lansmanı ile iş kullanıcılarının uygulamadan maksimum fayda sağlamasını sağlıyor.

Buradaki fikir, birden fazla hesabı olan firmalara iş akışlarını uygulama üzerinde düzenlemeleri ve daha iyi yönetmeleri için yardımcı olmaktır. Ayrıca şirket, hareketin firmanın pazarlama sürecini yol boyunca daha iyi hale getirebileceğini umduğunu söylüyor.

Bu yeni işlevle, kullanıcıların işletme tarafından yönetilen tüm hesapları eklemeleri yeterlidir, hepsi bu. Bu onlara hepsini tek bir gösterge panosu üzerinden kontrol etme özgürlüğü verir.

Şirket, her şeyin nasıl çalıştığını ve şirketlerin bu özellikten ne gibi faydalar sağlayabileceğini daha iyi açıklayan yakın tarihli bir gönderi yayınladı.

İşletme sadece müşterilerini daha iyi yönetmekle kalmayacak, aynı zamanda reklam tabanlı hesaplarını, diğer iş ortaklarını ve sayfalarını tek bir yerde düzenleme şansına da sahip olacak.

Daha fazla insan ve sayfa ile çalışan büyük ölçekli kuruluşlar için, operasyonlarının nasıl yürütüldüğüne dair merkezi bir bakış açısına sahip olacaklar ve onlar üzerinde tam kontrolden bahsetmiyorum bile.

LinkedIn, uygulamanın kullanıcılarının iznini almasına izin vereceğini ve aynı zamanda tüm profilleri farklı kullanıcılarla birbirine bağlayan merkezi bir yaklaşım yardımıyla erişimi garanti edeceğini söylüyor.

Aynı zamanda kullanıcılar, Eşleşen Kitlelere ait verilerini farklı reklam hesaplarından paylaşma şansına sahip olacaklar. Bu, ilgili çeşitli profillerin çeşitli ayrıntılarını göz önünde bulundurarak özelleştirilmiş hedef kitle üyelerine erişmenin başka bir harika yoludur.

Uygulamanın, sınırlı bir deneme aşamasına başladığı için özelliğin duyurusunu geçen ay yaptığını gördük. Ancak şimdi, yeni platformunda farklı işletmelere erişim sağlamaya hazır. Ancak bekleyin, LinkedIn şu anda beta aşamasına devam ettiği için özellik şu anda tam olarak kapmak için hazır değil.

Bu hareket kesinlikle güçlü ve yönetim açısından daha fazla yardıma ihtiyaç duyan ajanslar kadar büyük kuruluşlar için de çok kullanışlı. Benzer şekilde, eskisi kadar yaygın olmak yerine artık her şey merkezileştiği için bunun harika bir özellik olduğunu düşünüyoruz.

Tüm konseptin, yeni bir kolaylık ve rahatlık duygusu eklerken, işleri birbirine yaklaştırmakla ilgili olduğunu düşünüyoruz.