iPhone ve Mac İçin Skype Yeni Tasarım ve Yeni Özellikler Alıyor

iPhone ve Mac İçin Skype Yeni Tasarım ve Yeni Özellikler Alıyor

Skype iPhone ve Mac İçin Güncellendi: Yeni Tasarım ve Gelişmiş Yeni Özellikler

Skype tüm platformlarda büyük bir güncelleme alıyor. Microsoft'a göre bu, "gelişmiş, daha hızlı, güvenilir ve süper modern görünümlü bir Skype" olduğunu belirtiyor. Bir blog gönderisinde Microsoft, Skype'ın "en önemli kısmı" olan çağrı aşamasını yükselttiğini ve modernize ettiğini, yeni düzenler, temalar ve herkesin çağrıda daha yakından bağlantı kurmasına yardımcı olacak başka yollar eklediğini söylüyor.

"Görünüm ve hissi modernize ederken ve deneyimi daha kapsayıcı hale getirirken uygulamanın hala tanıdık gelmesini sağlamak istedik."

Kullanıcılar artık bir aramada kendilerini görebilirler. Yeni bir "birlikte" moduyla, video paylaşmasalar bile herkes bu yeni ızgarada görünebilir. Skype ayrıca yalnızca sesli katılımcılar getiriyor ve çağrı aşamasında kendi arka planlarını alacaklar.

Görüntülü arama uygulaması artık yeni bir düzen, eklenen grup avatarları ve yeni düğme geçişleriyle sohbet başlıklarını yükseltti.

Skype'ı indirmek istemediğinizde, yeni bir hesap için kaydolduğunuzda veya yalnızca aramanızı 45 dakikadan kısa tutmak istediğinizde Meet Now adlı yeni bir Skype aracı var. Bununla, FaceTime'ın iOS 15 ile yaptığına benzer şekilde, yalnızca tek bir bağlantıyla aramalar oluşturabilir ve bunlara katılabilirsiniz.

iphone-ve-mac-icin-skype-yeni-tasarim-ve-yeni-ozellikler.webp

Microsoft, Skype aramalarının tüm tarayıcılarda kullanılabildiğini, dolayısıyla "hangi cihazı, platformu veya tarayıcıyı kullanırsanız kullanın, Skype'ın size her zaman harika bir deneyim sunacağını" söylüyor.

Özelleştirilmiş bildirim sesleri, çağrı içi tepkiler ve süper tepkiler gibi başka hileler de vardır.

Uygulamaya gelen en dikkat çekici özelliklerden biri de Skype Universal Translator. Blog yazısına göre, “Universal Translator ile herhangi bir dilde, sabit hatta veya görüntülü aramada herkesle iletişim kurabilirsiniz. Üstünde gerçek zamanlı bir çevirmen olan düşük maliyetli aramalar, bu bilim kurguyu Star Trek'ten gerçeğe dönüştürmeyi seviyoruz."

iphone-ve-mac-icin-skype-yeni-tasarim-ve-yeni-ozellikler-001.webp

Tüm bu özellikler hakkında ne düşünüyorsunuz? Hala Skype kullanıyor musunuz? Bize Bildirin.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Önceki ve Sonraki Haberler