iPhone 13 Pro, Sunset Gold Renk Seçeneği ile Çıkacak

iPhone 13 Pro, Sunset Gold Renk Seçeneği ile Çıkacak

Apple'ın bu yıl Eylül ayında iPhone 13 serisini piyasaya sürmesi bekleniyor. Cihazların iç kısmında çok sayıda yeni değişiklik olması beklenirken, Apple'ın yeni renk seçenekleri sunmayı planlayıp planlamadığından emin değiliz. Ancak yeni bir sızıntı, iPhone 13 Pro modellerinin Mat Siyah, Sunset Gold ve daha fazlası gibi renklere sahip olacağını öne sürdü.

iPhone 13 Pro Modelleri Yeni Renk Seçenekleriyle Gelecek: Sunset Gold, Rose Gold, Matte Black ve Silver

Sızıntıyı yapan Ranzuk, iPhone 13 Pro'nun mat siyah, Sunset Gold, Silver ve Rose Gold olarak sunulacağını belirterek iPhone 13 renkleriyle ilgili bilgileri bir Kore mesaj panosunda yayınladı. Mesaj, yeni 'Sunset Gold' renginin bir "bronz hissi" vereceğini ve Rose Gold'un soluk olacağını söylüyor. Sızıntı, yeni renk seçeneklerinin büyük olasılıkla yalnızca iPhone 13 Pro modelleriyle sunulacağını gösteriyor.

iPhone 13 Pro

Şu anda iPhone 12 Pro modelleri gümüş, altın, pasifik mavisi ve grafit renklerinde sunuluyor. Apple'ın iPhone 12 modellerinde kullandığı yaklaşıma benzer şekilde, standart iPhone 13 modellerinin de geniş bir renk seçeneği yelpazesine sahip olacağını güvenle söyleyebiliriz. iPhone 13 Pro modelleri için bronz görünümlü kaplama seçeneğiyle ilgili ayrıntıları ilk kez duymuyoruz. Ayrıca daha önce iPhone 13 Pro'nun mevcut grafit renginin yerini alacak olan mat siyah bir kaplamayla geleceği bildirilmişti.

Daha önce de belirtildiği gibi, iPhone 13 serisinin Eylül ayında piyasaya sürülmesi bekleniyor ve yeni renk seçenekleri hoş bir ek. Cihazın ayrıca 120Hz yenileme hızı ekranına sahip daha küçük bir çentiğe sahip olduğu söyleniyor. Ayrıca 'Pro' modellerde kamera modülü daha da büyürken, standart modellerde kamera dizisi diyagonal olarak konumlandırılacak. Modellerin ayrıca mevcut modellere göre daha uzun pil ömrüne sahip olması bekleniyor.