iPad için WhatsApp Desteğinin Yakında Gelmesi Bekleniyor

iPad için WhatsApp Desteğinin Yakında Gelmesi Bekleniyor

WhatsApp'ın yakında Çoklu Cihaz 2.0'ın piyasaya sürülmesiyle çoklu cihaz desteği işlevselliğinin özelliklerini geliştirmesi bekleniyor. Bu yükseltme, sonunda WhatsApp uygulamasını iPad'e getirebileceği için birçokları için iyi haberler getirecek.

WhatsApp'ın kafası zaten bu fikre ilgi gösterdiğinden, bunun çok yakında gerçekleşmesini bekleyebiliriz. Detaylar burada.

iPad için WhatsApp Yakında Çıkıyor mu?

WhatsApp bilgi izleyici WABetaInfo, Meta'nın sahip olduğu mesajlaşma platformunun, kullanıcıların ikincil bir akıllı telefon veya tableti (hem Android hem de iPad) tek bir WhatsApp hesabına bağlamasına olanak tanıyan Çoklu Cihaz 2.0 desteği sunmayı planladığını açıkladı.

WABetaInfo tarafından paylaşılan tweet, WhatsApp'ın bir iPad'de nasıl görüneceğine dair bir ekran görüntüsü de içeriyor. Ekran görüntüsü, minimal bir kullanıcı arayüzü tasarımına işaret ediyor. Aşağıda kontrol edebilirsiniz.

Şu anda, WhatsApp'ın çoklu cihaz özelliği, en fazla dört cihazın bağlanmasını destekler, ancak bu, web sürümüyle sınırlıdır. Bu bize iPad için bir WhatsApp uygulamasının hemen köşede olduğunu gösteriyor. Hatırlamak gerekirse, Çoklu Cihaz özelliğinin yeteneklerinin genişletilmesi daha önce de söylentiler arasındaydı. Yakında iki mobil cihazı bir WhatsApp numarasına bağlamayı sağlayacak bir Yoldaş modunun başlaması bekleniyor.

WhatsApp uygulamasının iPad'de kullanılabilirliğine gelince, mesajlaşma platformunun başkanı Will Cathcart, bu yılın başlarında bir tane başlatma fikrine bayılacağını ve insanların bir iPad uygulaması istediğinin gayet iyi farkında olduğunu açıklamıştı. Çoklu cihaz desteğinin genişletilmiş kapasitesi hakkında çokça dedikodu yapıldığı göz önüne alındığında, iPad için WhatsApp uygulamasının lansmanının yanı sıra yakında tanıtımını görebiliriz.

Bu aynı zamanda iPad için birçok kez söylentileri dolaşan ve şu anda en çok beklenen Instagram uygulaması olasılığını da artırıyor. Gerçekten ne olduğu görülmeye devam ediyor.

Bu arada WhatsApp, otomatik bir albüm paylaşıldığında ayrıntılı tepki bilgilerini göstererek son mesaj tepkileri özelliğini güncellemeyi de planlıyor. Bu son zamanlarda geliştirme aşamasındaydı ve şimdi beta aşamasına girdi. Kısa sürede kullanıcılara ulaşmasını bekleyebiliriz. Ve bu gerçekleştiğinde size söylemeyi unutmayacağız. Bu nedenle, bizi izlemeye devam edin ve aşağıdaki yorumlarda iPad'deki WhatsApp uygulaması hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın.