Gurman: Apple, iPhone SE 3'ü Sanal Bir Etkinlikte Duyurucak!

Gurman: Apple, iPhone SE 3'ü Sanal Bir Etkinlikte Duyurucak!

Gurman: Yeni iPhone SE ve Daha Büyük Bir Olasılıkla Mart veya Nisan'daki Apple Etkinliğinde

Bloomberg'den Mark Gurman "Power On" bülteninin son sayısında Apple'ın Mart veya Nisan aylarında sanal bir etkinlik düzenlemeyi planladığını söyledi. Gürman, etkinlikte yapılacak duyurular arasında 5G destekli ve daha hızlı bir çipe sahip yeni bir iPhone SE olacağını söyledi.

Gurman, "Apple'ın 2022'deki ilk sanal etkinliği sadece birkaç ay içinde geliyor ve bana söylendiğine göre Mart ya da Nisan'da gerçekleşecek" dedi.

Geçen yıl Apple, 20 Nisan'da AirTag ürün izleyicisini, yeni iPad Pro'yu ve M1 yongasıyla desteklenen 24 inç iMac modellerini, ikinci nesil Apple TV 4K'yı ve iPhone 12 için yeni bir mor renk seçeneğini tanıtmak için bir etkinlik düzenledi. ve iPhone 12 mini.

2020'de Apple, muhtemelen COVID-19'un o yılın Mart ayında dünya çapında bir salgın olarak ilan edilmesi nedeniyle bir bahar etkinliği düzenlemedi. Apple, 18 Mart'ta güncellenmiş MacBook Air ve iPad Pro modelleri ve 15 Nisan'da ikinci nesil iPhone SE dahil olmak üzere, bahar aylarında web sitesinde basın bültenleri ile birkaç yeni ürünü duyurdu.

Apple, yeni iPhone SE'ye ek olarak, Mart veya Nisan etkinliğinde M1 Pro ve M1 Max yongalarına sahip yeni 27 inç iMac ve üst düzey Mac mini modellerini duyurabilir.