Galaxy Z Fold 3, Üç Farklı Renk Seçeneği İle Piyasaya Çıkacak

Galaxy Z Fold 3, Üç Farklı Renk Seçeneği İle Piyasaya Çıkacak

Şimdiye kadar, Samsung'un bu yıl 11 Ağustos'ta ev sahipliği yapacak olan Galaxy Unpacked'de diğer cihazlarla birlikte Galaxy Z Fold 3'ü tanıtacağını zaten biliyoruz. Piyasaya sürülmesi beklenen tüm cihazlar hakkında çok sayıda mevcut bilgi var, bu nedenle önümüzdeki ay yapılacak olan etkinlikte birçok sürpriz bizleri bekliyor olacak.

Ancak, Galaxy Z Fold 3 için kullanılabilecek renk seçenekleriyle ilgili resmi onayı henüz aldık ve sızıntı çok olağandışı bir şekilde geliyor. Ünlü deri üreticisi dbrand, deriler için bir ürün listesi yüklemeye karar verdi; bu sadece telefonun tasarımını değil, aynı zamanda telefonun mevcut olacağı üç resmi rengi de doğruluyor.

Galaxy Z Fold 3

Galaxy Z Fold 3, Siyah, Yeşil ve Gümüş Renk Seçenekleri ile Piyasaya Sürülecek

Burada kontrol edebileceğiniz resmi dbrand listesine göre, telefon piyasaya çıktığında siyah, yeşil ve gümüş renk seçenekleriyle satışa sunulacak. Samsung'un gelecekte daha fazla renk ve birkaç özel sürüm yayınlama şansı var. İlk başta, bu listenin sadece bir hata olduğunu düşündük, ancak liste dbrand'ın yanaktaki kopyasıyla birlikte geliyor ve Galaxy Z Fold 3 için yaptıkları kaplamalar hakkında söyleyecekleri şey bu.

Samsung konuyla ilgili yaptığı açıklamada "Galaxy Z Fold 3 kaplamalarını geliştirirken temelde hiçbir yatırım yapmadık, ancak bu, onları gelecekteki her Z Fold 3 sahibine satmamızı engellemeyecek." dedi.

Samsung'un piyasaya sürmeyi planladığı cihazlar hakkında ne düşündüğünüzü yorumlarda bize bildirebilirsiniz.