En son WhatsApp beta, yeni grup katılımcılarını onaylama yeteneğini test etmeye başladı

En son WhatsApp beta, yeni grup katılımcılarını onaylama yeteneğini test etmeye başladı

WABetaInfo bugün, Android 2.22.18.10 için WhatsApp beta güncellemesinin grup yöneticileri için yeni katılımcıları onaylama yeteneğini getirdiğini bildirdi.

Şu anda sadece bu özelliği etkinleştirmek veya devre dışı bırakmak için bir geçiş var ve bu özellik hala geliştirme aşamasında olduğundan onay taleplerinin bulunabileceği mevcut bir alan yok.

Daha önce bildirildiği gibi Meta, önümüzdeki aylarda WhatsApp'a gelecek bir dizi gizlilik güncellemesini duyurdu. Bunlar, çevrimiçi varlık için daha ayrıntılı ayarlar, ekran görüntülerini engelleme ve grupları sessizce terk etme gibi şeyleri içerir, bu nedenle bu yeni özellik, iyileştirmeler listesine daha da eklenir.

Özelliğin ilk olarak nerede kullanıma sunulmaya başlayacağı ve bu seçeneğin betanın bu sürümünün tüm kullanıcıları tarafından kullanılabilir olup olmadığı söylenmiyor. İlk güncelleme 2.22.18.09 dün kullanıma sunulduktan sonra, grup üyelerini bir başlık mesajı olarak bilgilendiren özelliğe yönelik bir güncelleme bugün kullanıma sunuldu.

Bu özellik, çok sayıda üyesi ve yöneticisi olan gruplara, özellikle de çevrimiçi olarak sunulan birleştirme bağlantılarıyla daha çok halka açık olan gruplara çok yardımcı olacaktır. Genel olarak, Meta'nın son aylarda WhatsApp'ı geliştirmek için çok çaba sarf ettiğini gösteriyor.