EA, Lord of the Rings mobil oyununu yayınlayacak

EA, Lord of the Rings mobil oyununu yayınlayacak

EA, mobil cihazlar için bir Yüzüklerin Efendisi CRPG (toplanabilir rol yapma oyunu) başlatma planlarını duyurdu. Stüdyo, hakkında çok az şey bildiğimiz yaklaşan mobil oyunun geliştirilmesi için Middle-earth Enterprise ile ortaklık kurdu.

Oyun The Lord of the Rings: Heroes of Middle-earth olarak adlandırılıyor ve “sürükleyici hikaye anlatımı, sıra tabanlı dövüş, derin toplama sistemleri ve The Lord of the Rings ve The Lord of the Rings'in geniş evreninden geniş bir karakter listesi sunmayı vaat ediyor. Hobbit."

Ana oyun döngüsü, oyuncuların Tolkien dünyasından popüler hikayelerle savaşmasını ve Orta Dünya'nın büyük kötülükleri tarafından kendilerine atılan zorlukların üstesinden gelmeye çalışmasını sağlar. Bu, sürekli internet bağlantısı gerektiren (oyun içi satın alımlarla birlikte) oynaması ücretsiz bir oyun olacaktır.

EA ayrıca oyunun bu yaz sınırlı bölgesel beta testine girmesinin beklendiğini doğruladı, ancak tam olarak nerede ve ne zaman mevcut olacağını açıklamadı. Ve şimdilik EA'nın yaklaşan Lord of the Rings oyunu hakkında elde ettiğimiz tek şey bu.