Call of Duty: Modern Warfare 2 8 Haziran'da çıkıyor

Call of Duty: Modern Warfare 2 8 Haziran'da çıkıyor

Call of Duty: Modern Warfare 2'nin artık halka açıklanacak resmi bir tarihi var: 8 Haziran. Haber, bu Perşembe öğleden sonra (2) Activision ve Infinity Ward tarafından yeni bir canlı aksiyon fragmanının yayınlanmasıyla doğrulandı. Oyunun 28 Ekim 2022'de çıkması planlanıyor.

Video, özellikle Kaptan John Price ve Hayalet Operatör olmak üzere, Kafatası maskesinden kolayca tanınabilen Task Force 141'den birkaç ikonik karakteri sergiliyor. Hepsinin geçen hafta özel sanatlar aldığını hatırlamakta fayda var.

Şirketler henüz ayrıntılara girmedi ancak ilk oynanış görüntülerinin videoda sunulması bekleniyor. Oyunun hangi platformlar için çıkacağı hala bir muamma ancak PlayStation Store şimdiden oyunu istek listesine eklemenin mümkün olduğu bir sayfa açtı.

Ek olarak, Steam'in resmi Twitter profili duyuruya tepki gösterdi ve atıcı serisinin dört yıllık Battle.Net münhasırlığının ardından 2018'de Call of Duty: Black Ops 4'ün piyasaya sürülmesiyle Valve'in platformuna geri dönmesi gerektiğini önerdi. Bazı tanıtım sanatları da tespit edildi. kullanıcılar tarafından.

Call of Duty: Modern Warfare 2, 2019'un yeniden çevriminin devamı niteliğinde ve Microsoft'un Activision Blizzard'ı 68,7 milyar R$'a satın almasının ardından serinin ilk sürümü olacak - oyun endüstrisi tarihindeki en büyük satın alma olarak kabul ediliyor. Serinin Xbox'a özel olabileceğine dair şüphelere rağmen Microsoft, gelecek sürümlerin de PlayStation'da olacağına dair güvence verdi.

Ayrıca, bu Perşembe (2), GMT saatiyle 19:00'da Sony'nin State of Play etkinliğiyle başlayan Summer Game Fest etkinlikleriyle bu Haziran ayının haberlerle dolu olacağını da unutmayın. Voxel'in E3 dışı kapsamıyla hem burada hem de YouTube'da tüm haberlere göz kulak olabileceksiniz!