boAt, ses cihazları için 'boAt Hearables' uygulamasını başlattı

boAt, ses cihazları için 'boAt Hearables' uygulamasını başlattı

boAt'ın yeni "boAt Hearables Uygulaması" resmi olarak yayınlandı.

Yeni boAt Hearables uygulaması, diğer ilgi çekici özelliklere ek olarak, kullanıcı deneyimini geliştirmek ve zenginleştirmek için tasarlanmış son teknoloji bir işlev olan Kendi Kendini Tanılama Moduna sahiptir.

Şirket, en son inovasyonun cihazlarındaki Bluetooth bağlantısı, MIC durumu, hoparlör durumu ve pil sağlığı ile ilgili sorunları tek bir tıklamayla çözebileceğini söylüyor. Ayrıca uygulama, giyilebilir cihazın düğme işlevleri için ayarları değiştirmek ve bunları geliştirmek için kablosuz yazılım güncellemelerini indirmek için basit bir yöntem sunar.

Uygulamanın lansmanının ilk aşamasında, boAt, kullanıcılarına giyilebilir cihazları kurma ve yapılandırmanın yanı sıra karşılaştıkları sorunları giderme konusunda yardımcı olabilecek. boAt ayrıca önümüzdeki haftalarda, tüm eski ve en yeni kişisel ses cihazları için uyumluluk da dahil olmak üzere, şu anda üzerinde çalışmakta olan çok sayıda iyileştirme ile hazırlanacak.

boA ayrıca programın ikinci aşamasında kişiselleştirilmiş ses profilleri, özel EQ seçenekleri, entegre akış hizmetleri, bir HD Ses Kişiselleştirici ve çok daha fazlasını içerecek. Uygulama, şirketin Bengaluru'daki şirket içi Ar-Ge tesisi olan boAt Labs'de yetenekli bir NPI ekibi ve yazılım geliştiricileri tarafından dahili olarak oluşturuldu.

Hindistan'da teknoloji inovasyonunu ve Ar-Ge'yi destekleyerek, boAt, Hindistan'ın Atmanirbhar Bharat (kendi kendine güvenen bir Hindistan) ve Dünya için Hindistan'da Make-in-Hindistan'ın ikili hedeflerine adandığını söyledi.

Uygulama kullanılabilirliği

Kullanıcılar bugün itibarıyla Google Play Store'dan boAt Hearables uygulamasını indirebilir ve en yeni güncellemeyi deneyimlemek için Bluetooth kulaklıklarıyla senkronize edebilirler. Önümüzdeki aylarda bir iOS sürümü de sunulacak.