Artık Snapchat'teki çıkartmalarla doğrudan eBay listelerine atlayabilirsiniz

Artık Snapchat'teki çıkartmalarla doğrudan eBay listelerine atlayabilirsiniz

COVID-19'un gelişi, dünya genelinde çevrimiçi alışveriş davranışının öngörülebilir bir gelecek için tamamen değişmesini sağladı. COVID krizi sırasında birçok işletme ağır bir şekilde zarar görse de, dijital ekonomi benzeri görülmemiş bir patlama yaşadı.

Daha sık ve daha sık çevrimiçi harcama yapan müşterilere uygulanan kilitleme modu olarak vazgeçilmez ürünlere el koymak için çevrimiçi akın eden müşterilerden, çevrimiçi alışveriş eğilimindeki önemli artış, e-ticaret ve çevrimiçi perakendeciler için dersler verdi.

Ve şimdi büyük teknoloji şirketleri de COVID'in yalnızca 2020-2021'de ABD e-ticaret satışlarına eklenen 219 milyar dolar şeklinde hizmet ettiği şölene katılıyor.

Aynı şekilde Snapchat, insanların eBay listelerini Snap'lerine dahil ederek diğer kullanıcılarla paylaşmasını da kolaylaştırıyor.

En son paylaşım deneyimi, kullanıcıların eBay'de ne satın almayı düşündüklerini veya ne sattıklarını arkadaşlarıyla paylaşmalarına olanak tanıyacak. Şirket ayrıca, kullanıcıların yeni özelliği nasıl kullanabileceğini de özetledi:

eBay uygulamasını açın ve herhangi bir listeyi seçin
Otomatik eBay çıkartmasıyla Snapchat Kamerasına otomatik olarak atlamak için Paylaş simgesine ve ardından "Snapchat" seçeneğine dokunun
Oradan, eBay çıkartmasıyla orijinal bir Snap oluşturun ve yaratıcı araçlarımızdan herhangi birini kullanarak katman oluşturun
Bir Snapchatter, hikayesine veya doğrudan arkadaşlarına bir eBay çıkartması içeren bir Snap gönderdiğinde, alıcı veya izleyici eBay uygulamasındaki listeye geri dönmek için eBay çıkartmasına dokunabilecek.