Apple'ın AR gözlüklerinin tasarım aşamasında olduğu söyleniyor

Apple'ın AR gözlüklerinin tasarım aşamasında olduğu söyleniyor

Ming Chi Kuo'dan Jon Prosser'a kadar küçük Apple dünyasından çoğu analist ve diğer sızıntılara inanacak olursak, Apple'ın ilk AR gözlükleri 2024'ten (hatta 2025'ten) önce piyasada olmayacak.

Haitong Intl Tech Research analisti Jeff Pu, bu kaçınılmaz olarak merak uyandıran aksesuarın gelişimi hakkında bize bazı taze haberler veriyor: Luxshare'in AR gözlüklerinin tedarik zincirindeki ana tedarikçilerden biri olmaya devam edeceğini ve nihai ürünün pazarlanma tarihinin ürün, 2024'ün ikinci yarısında bir yere kurulacaktı.

Her şeyden önce Jeff Pu, Apple'ın AR gözlüklerinin tasarım aşamasına gireceğini ve hedefin yıl sonuna kadar ilk işlevsel prototipi geliştirmek olduğunu söylüyor. Diğer bilgiler, bu ilk prototipin camı, belki de Lante'nin desteğiyle Corning ve Hoya şirketleri tarafından üretilecekti.

Tamamen farklı bir kayıtta Jeff Pu, kısa notunu iPhone 15 Pro'nun periskop sensörü hakkında küçük bir açıklama ile sonlandırıyor. Analist, bugüne kadar sensörün iki “Pro” modele mi yoksa sadece bir modele mi entegre edileceğini bilmediğimize inanıyor. İyi. Yeni bir bilgi vermeden bu konu hakkında hiçbir şey bilmediğimizi belirtmek gerçekten gerekli miydi? Kısacası…