Apple Parlatma Bezinin Görüntüsü Ortaya Çıktı! Apple Bezinin Özellikleri Nedir?

Apple Parlatma Bezinin Görüntüsü Ortaya Çıktı! Apple Bezinin Özellikleri Nedir?

Twitter'da ortaya çıkan bir gerçek herkesi şok etti. Bezi satın alan bazı kullanıcılar parlatma bezinin kutu açılışını yaptı. Pek çok kişinin merak ettiği Apple bezlerine ilişkin bilgiler verildi. Peki bezler ne zaman dağıtılacak ve kaç dolara satılıyor?

Apple, büyük tartışma yaratan parlatma bezi ile tekrar gündeme geldi. Parlatma bezinin ortaya çıkması ve bazı kullanıcılarının bezi satın alması ortalığı harekete geçirdi. Bezle ilgili bilgi edinmek isteyenler görselleri inceledi. Twitter kullanıcılarının yaptığı paylaşım büyük ses getirmiş vaziyette. Bez, yalnızca ülkemizde değil aynı zamanda dünya çapında yüksek bir fiyata satılıyor. Ancak söz konusu fiyat vergilerden ötürü bizde kur farkından da fazla bir fiyata satılacak. Peki bu parlatma bezini sipariş verebilir misiniz? Bezin özelliklerine değindikten sonra sizlere global fiyatı da açıklayacağız. Apple, geçtiğimiz hafta yaptığı etkinlikte de bezi bizzat tanıtmıştı. Ancak kimsenin satın almadığı ve kutu açılımını yapmadığı bez için detaylar ortaya çıktı.

Parlatma Bezi Ne İşe Yarıyor?

Parlatma bezi, genel olarak cihazların üzerindeki lekeler için ve genel temizlik için kullanılıyor. Bu konuda kaliteli bir bez olduğunu söylememiz gerekir. Ancak fiyatını hak edip etmediği konusunda büyük bir ikilemde kalınıyor. Bazı kullanıcılar fiyatı normal bulurken bazıları ise Apple'ın normal bir fiyat politikası uyguladığını savunmakta. Ancak bezin çok aman aman bir özelliğe sahip olmadığını belirtelim. Aynı özellikte bir bezin yarı fiyatına da satılabileceği vurgulanıyor.

bez.jpg

Bezin Fiyatı 19 Dolar!

Bez, global piyasalarda 19 dolara alıcısını bulacak. Aslında bakarsanız kur karşılığı neredeyse ülkemizdeki ile aynı fiyata denk geliyor. Ancak bu fiyat önceden belirlendiği için gelecek sene zam gelebilir. Apple, bazı ülkelerden daha az kazanmasına rağmen zam yapmayabiliyor. Diğer şirketler de kendi kur oranını belirleyerek bir fiyat politikası uygulayabilmekte. Yine de fiyat konusundaki itirazların bir süre daha süreceği tahmin ediliyor.

2022 Yılında Dağıtıma Başlanacak

Parlatma bezini ön sipariş ile satın aldıysanız bir sonraki yıla kadar beklemek zorundasınız. Çünkü dağıtımın 2022 yılında başlaması muhtemel. Ancak her halükârda bu bezin sahibi olacaksınız. Türkiye'deki kullanımı beğenilecek mi göreceğiz. Fiyat konusundaki belirsizlikte o vakte kadar aşılmış olacaktır. Şimdiden pek çok kişinin sipariş verdiği ve global anlamda trend olan bu bezin ilgi gördüğü belirtiliyor. Yani ne kadar tepki görürse görsün aslında satın alınan bir bez. Çünkü Apple hayranları her yerde kendini belli ediyor. ABD'de çok büyük bir Apple çılgınlığı yaşanıyor. Eskisine göre daha fazla rakibi olan Apple, belli başlı sektörlerde varlığını hala zirvede sürdürüyor.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.