Affinity Photo, Designer ve Publisher, Performansta Önemli Bir Artışla Güncellendi

Affinity Photo, Designer ve Publisher, Performansta Önemli Bir Artışla Güncellendi

Affinity bugün üç popüler içerik oluşturma uygulamasının 1.10 sürümüne güncellendiğini duyurdu. Fotoğraf, Tasarımcı ve Yayıncı, ilgili Mac uygulamalarında performans artışı elde ediyor.

Blog gönderisine göre, bu güncelleme bazı görevleri 10 kata kadar daha hızlı hale getiriyor. Örneğin, Affinity Publisher ile, bellek yönetiminin tamamen yeniden yazılması, artık büyük belgelerin anında yükleme süreleri, sorunsuz canlı düzenleme ve süper hızlı kaydırma sunmasını sağlar.

Publisher ile IDML içe aktarma dört kata kadar daha hızlıdır, metin akış hızları neredeyse iki katına çıkar ve bir dizi başka ince ayar ve kararlılık iyileştirmesi vardır.

Affinity Designer için yazılım, artık son derece karmaşık belgeleri öncekinden 10 kata kadar daha hızlı oluşturabilen işleme motorunda büyük ilgi gördü.

Affinity Photo ayrıca, en önemlisi, tahribatsız bir iş akışını korurken katmanları bir araya getirirken daha fazla verimlilik ekleme konusunda kapsamlı performans ayarlamaları aldı.

Yeni yaklaşım, yüzlerce piksel ve vektör katmanından ve filtre efektlerinden oluşan karmaşık bir yığın oluşturduktan sonra bile tam katman yığınını korurken düzenleme hızının kaygan kalmasını sağlamak için seçenekler de sunar.

affinity-photo-designer-ve-publisher-performansta-onemli-bir-artisla-guncellendi.jpg

Genel Müdür Ashley Hewson, "Affinity uygulamalarının zaten birçok görevde sınıfında lider hızlar sunmasından gurur duyuyoruz ve en son güncellememiz için bir adım geri atmak ve daha ne kadar performans elde edebileceğimizi gerçekten görmek istedik" dedi.

Affinity v1.10, Affinity'nin web sitesinden satın alınabilirken, mevcut kullanıcılar güncellemeyi ücretsiz olarak indirebilir.