3.000 TL’nin Altındaki En İyi Robot Süpürgeler!

3.000 TL’nin Altındaki En İyi Robot Süpürgeler!

Artık pek çok evde robot süpürgeler görmek mümkün. Akıllı telefonlar ile uyumlu bir şekilde çalışan bu aletler, evde olunmadığı sırada da evin temizliğini yapabilmektedir. Bazı modeller süpürge yapabilirken, kimi modellerin paspas yaptığı da görülmektedir. Evin temizliğine yardımcı arayan pek çok kişi hangi modeli alması gerektiğine karar veremiyor. İşte 3.000 TL altındaki en iyi robot süpürgeleri sizler için derledik.

Robot Süpürge Alırken Dikkat Edilmesi Gereken Noktalar Hangileri?

Sizler için hazırladığımız 3.000 TL altı en iyi robot süpürgeler listesine geçmeden önce robot süpürge alırken hangi noktalara dikkat edilmesi gerektiğinden bahsedelim. İlk olarak robot süpürgenin şarj süresi belirleyici etkenlerin başında gelmektedir. Tam şarjla kaç saat kullanıldığı ve şarjın kaç saatte dolduğu bu noktada önem arz ediyor. Yine robotun sahip olduğu sensör de son derece önemlidir, çünkü robot süpürgeler çalışacakları alanı sensörler sayesinde belirlemektedir.

Bazı süpürge modelleri halıda temizlik yaparken, bazı modeller sert zeminde yapabilmektedir. İhtiyacınız yönelik süpürge seçmeniz önemlidir.

3.000 TL altındaki en iyi robot süpürge modelleri listesinden ihtiyacınıza yönelik en uygun modeli seçmenizi tavsiye ediyoruz.

Vacuum Mop 1 C 2 in 1

Robot süpürge piyasasının sevilen markalarından olan Xiaomi tarafından geliştirilen Mi Vacuum Mop 1 C 2 in 1, 60 dakikalık şarjla 120 dakika kullanım imkanı sunuyor. Yüksek hassasiyete sahip olan model zorlu engelleri kolay bir şekilde aşıyor ve etraftaki toz parçacıklarını kolayca emiyor. Ürünün fiyatı 2.602 TL. Satın almak için: