3.000 TL’nin Altındaki En İyi Robot Süpürgeler!

3.000 TL’nin Altındaki En İyi Robot Süpürgeler!

Artık pek çok evde robot süpürgeler görmek mümkün. Akıllı telefonlar ile uyumlu bir şekilde çalışan bu aletler, evde olunmadığı sırada da evin temizliğini yapabilmektedir. Bazı modeller süpürge yapabilirken, kimi modellerin paspas yaptığı da görülmektedir. Evin temizliğine yardımcı arayan pek çok kişi hangi modeli alması gerektiğine karar veremiyor. İşte 3.000 TL altındaki en iyi robot süpürgeleri sizler için derledik.

Robot Süpürge Alırken Dikkat Edilmesi Gereken Noktalar Hangileri?

Sizler için hazırladığımız 3.000 TL altı en iyi robot süpürgeler listesine geçmeden önce robot süpürge alırken hangi noktalara dikkat edilmesi gerektiğinden bahsedelim. İlk olarak robot süpürgenin şarj süresi belirleyici etkenlerin başında gelmektedir. Tam şarjla kaç saat kullanıldığı ve şarjın kaç saatte dolduğu bu noktada önem arz ediyor. Yine robotun sahip olduğu sensör de son derece önemlidir, çünkü robot süpürgeler çalışacakları alanı sensörler sayesinde belirlemektedir.

Bazı süpürge modelleri halıda temizlik yaparken, bazı modeller sert zeminde yapabilmektedir. İhtiyacınız yönelik süpürge seçmeniz önemlidir.

3.000 TL altındaki en iyi robot süpürge modelleri listesinden ihtiyacınıza yönelik en uygun modeli seçmenizi tavsiye ediyoruz.

Vacuum Mop 1 C 2 in 1

Robot süpürge piyasasının sevilen markalarından olan Xiaomi tarafından geliştirilen Mi Vacuum Mop 1 C 2 in 1, 60 dakikalık şarjla 120 dakika kullanım imkanı sunuyor. Yüksek hassasiyete sahip olan model zorlu engelleri kolay bir şekilde aşıyor ve etraftaki toz parçacıklarını kolayca emiyor. Ürünün fiyatı 2.602 TL. Satın almak için: 

Anker Eufy RoboVac 11S

Model sahip olduğu 0.6 litrelik toz haznesi sayesinde sık sık süpürge temizleme işlemini rafa kaldırıyor. Şarjı azalması durumunda kendiliğinden şarj istasyonuna dönerek son derece kolay bir kullanım sunuyor. Anker Eufy RoboVac 11S’te bulunan 1300 Pa emiş gücü yerlerde tek bir kir ve toz bırakmıyor. Ürünün fiyatı 1.515 TL. Satın almak için: 

Samsung Powerbot-E

Samsung tarafından üretilen Powerbot-E’de sahip olduğu özellikler ve fiyatı ile bu listeye dahil oluyor. 3.400 mAh’lık dev bir bataryaya sahip olan cihaz kesintisiz 150 dakikaya kadar emiş gücü sağlıyor ve şarj sıklığını azaltıyor. 85 mm’lik yüksekliğe sahip olan model koltukların altını dahi rahat bir şekilde temizliyor. Ürünün fiyatı 2.490 TL. Satın almak için: 

Mop Essential 2 in 1

Xiaomi tarafından geliştirilen Mi Robot Vacuum Mop Essential 2 in 1, ihtiyacınızı fazlasıyla karşılayacak türden. Yüksek emiş gücü sayesinde pek çok yüzeyde derinlemesine temizlik yapıyor. 2.500 mAh’lık bataryaya sahip cihaz 90 metrekarelik alanı tek seferde tertemiz yapabiliyor. Ürünün dikkat çeken özelliklerinden bir diğeri de 3 kademeli su ayarı. Bu ayar sayesinde temizliğin seviyesini belirleyebilirsiniz. Ürünün fiyatı 2.028 TL. Satın almak için: 

iRobot Roomba 693

Evi pırıl pırıl yapacak bir yardımcı arayanlar için tavsiye edilebilecek ürünlerin en başında Roomba 693 geliyor. 27 derecelik fırçası ile duvar kenarlarını ve köşeleri temizliyor, çoklu yüzey fırçası ile farklı zeminlerde temizlik yapabiliyor. Evin çabuk kirlenen bölgelerinin her daim temiz kalması için tercih edilebilecek bir ürün. Ürünün fiyatı 1.749 TL. Satın almak için: 

Fakir Robert II RS 710

Eğer 2-3 katlı bir eve sahipseniz Robert II RS 710 tam da size göre bir ürün. Merdiven algılayan bir yapıya sahip olan model merdivenli evlerde rahat bir şekilde kullanabiliyor. Çevresindeki engelleri fark etmesine yarayan bir sensöre sahip olan model, bir yere takılıp kalmıyor. Süpürge temizliği tamamladıktan sonra şarj istasyonuna geri dönüyor. Ürünün fiyatı 2.599 TL. Satın almak için: 

360 S7 Vacuum Mop Pro Cleaner

3.000 TL altındaki en iyi robot süpürgeler listenin dikkat çeken ürünlerinden bir diğeri de 360 S7 Pro Cleaner, 2200 Pa emiş gücü sunan cihaz kirleri ve tozları kolayca temizliyor. Sesten hoşlanmayan kişilerin tercih edebileceği bir cihaz olan S7 Pro Cleaner, 55 db’den daha az sesle çalışıyor. İlgili ürüne bu linkten ulaşabilirsiniz: 

Xiaomi Viomi SeVacuum Cleaner

Fiyatı ve özellikleriyle dikkati üzerinde toplayan bir diğer ürün de Viomi SeVacuum Cleaner, sahip olduğu 500 ml’lik toz ve su kapasitesi ile derinlemesine bir temizlik sunuyor. 180 – 240 dakikalık şarjla 120 dakikaya kadar kullanılabilir. Yüksek emiş gücü ile de beklentileri fazlasıyla karşılıyor. Ürünün fiyatı 3.074 TL. Satın almak için: