Oyun HaberleriPlayStation 4Sony

Playstation 4 BİM’den Sonra Şimdide ŞOK’ta!

Playstation 4 BİM Mağzalarındaki satışından sonra şimdi de ŞOK Marketlerinde! 

Hatırlarsanız 21 Şubat tarihinde BİM mağzalar zinciri, yaptığı bir açıklama ile Playstation 4 ürününün satışını yapacaklarını ve sadece Türkiye’nin belirli bölgelerindeki büyük mağzalara göndereceklerini açıklamışlardı. Fiyat olarak da teknoloji mağzalarında 1.700 TL’ye çıkan ürün Sony Mağzasında 1.549 TL iken BİM’de 1.299 TL olarak satılacağı söylenmişti.

Geçtiğimiz günlerde ise ŞOK marketleri yaptıkları duyuruda marketlerinde toplamda 1000 adet PS4 stoğunu satacaklarını söyledi. Fakat bu satışta ürün BİM’deki gibi Türkiye’nin sadece belirli yerlerine mi gönderilecek yoksa tüm mağzalara mı dağıtılacak o konuda kesin bir açıklama yok.

Ayrıca şunu da belirteyim ki; bu mağazalardaki PlayStation 4’ler, kesinlikle Sony Eurosia garantisi altında değildir.

İlgili Makaleler

3 Yorum

  1. Sony’den düşük bu kadar fark nasıl oluyor anlaşılmaz. Garanti olması bence 3. 4. kıstastır. Kaç Playstation servise gönderilmiştir? Ben hiç duymadım. Kendim de 5 senedir kullanıyorum hiçbir problem yok.

    1. Çok haklısın arada klas farkı olabilir fakat BİM bu ürünü ucuza sattı ve ben şahsen hiçbir şikayet görmedim. Belkide adamların bu kadar ürünü karşılayacak parası vardır :) Bütçeleri bayağı geniştir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu