Free to PlayOyun HaberleriOyuncu RehberiPC OyunlarıPlayStation 3PlayStation 4Xbox 360Xbox One

Penta Kill Nedir? Nasıl atılır? Nasıl yapılır?

Bir oyuncunun yapabileceği en zor hareketlerden birisidir Penta. Eğer bir oyuncu rakip takımın 5 oyuncusunu tek bir hamle ile yada çok kısa bir süre zarfında öldürür ise Penta Kill olur. Penta Kill’e ulaşmak için ilk olarak 2 oyuncuyu öldürerek Multi Kill yada Double Kill, 3 oyuncuyu öldürerek Tripple Kill, 4 oyuncuyu öldürerek Quadra Kill yapmanız gerekir. 5. oyuncuyu da öldürürseniz amacınıza ulaşmış olursunuz.

Penta Kill Nedir? Nasıl atılır?

Penta kill yapabilmeniz için oyundan oyna değişen 5-6 saniyelik bir süre içerisinde yeterli düşmanı öldürmeniz gerekir. Eğer 4 düşmanı öldürüp 5. düşmanı 8-10 saniye sonra öldürürseniz Penta Kill yapamazsınız ancak 4 kill için Quadra Kill yapmış olursunuz.

Ayrıca belirtmekte fayda 6 yada 6+ rakip oyuncu var ise yine aynı mantık ile tek atışta yada 5-6 saniyede 6 oyuncuyu alırsanız Legendary Kill yapmış olursunuz.

İlgili Makaleler

Bir Yorum

  1. Şey, aslında tam olarak öyle değil. Yani evet 5 kişiyi öldürmeniz gerekir fakat süre o kadar kısıtlı değil. Sadece karşı rakipten ilk öldürdüğünüz kişi doğana kadar vaktiniz vardır. Demek istediğim şu ki, mesela karşıda ilk Zed’i öldüreceksiniz. Daha sonra pentaya kadar yolunuz var. Zed’i öldürdüğünüz andan itibaren penta süreniz başlamıştır. Zed doğarsa penta atamazsınız. Geçmiş olsun. :D

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu