Swords of Legends Online, Steam ve Epic Games üzerinden satışa çıktı! İşte SOLO fiyatı

Swords of Legends Online, Steam ve Epic Games üzerinden satışa çıktı! İşte SOLO fiyatı

Swords of Legends Online oyunu Gameforge istemcisi, Steam ve Epic Games üzerinden çıkış yaptı. Bu oyunla ilgili bilmek istediğiniz her şeyi Bozuktus.com ekibi derledi. Oyunun lansmanıyla ilgili Gameforge Ürün Başkan Yardımcısı görevinde bulunan Noemi Feller bir açıklama yaptı. Açıklamada Nisan ayında duyurulmasının ardından SOLO oyununa gösterilen ilginin kendilerini memnun ettiği ve Alfa ile Beta sırasında yer alan ve kendilerine oyunla ilgili değerli izlenimleri sağlayan binlerce oyuncuya minnettar olduklarını dile getirdi. Geri bildirimleri incelemek ve oyuna uygulamak için özenle çalıştıklarının altını çizen Feller, oyuncular için efsanevi bir deneyim sağlayacak olan Swords of Legends oyununu yayınlamaktan gurur duyduklarını ifade etti.

Swords of Legends Online oyunu ile ilgili yama notlarında bugün şu saatlerde yayınlanmış olan oyun için bir takım değişiklikler ve yenilikler gözlendi. Beta sürüme göre farklılıklar;

  • İki ek cilt tonu eklendi
  • Oyuncu kartı özelliği elden geçirildi.
  • Arena saatleri sabahları saat 4'e uzatıldı.
  • Karakter isimleri için sabit kurallar eklendi.
  • Birçok hata düzeltildi.

Swords of Legends Online Satışa Çıktı

SOLO oyununda ilk 7 gün ücretsiz denemesinin de plana girmesi bekleniyor. Bununla birlikte bu Cumartesi ve Pazar, SOLO deneyimi yaşayabileceğiniz ve bazı ödülleri kazanabileceğiniz bir test karşınıza çıkacak. Geçtiğimiz haftanın ilk günlerinde Reddit'te bir ekibin toplulukla para kazanma, ganimet kutuları ve daha fazlasını da sunacağı bildirilmişti.

sword of legends fiyatı

Swords of Legends Online oyununun Steam satış fiyatı 319TL olarak belirlendi. Bunun yanında oyunun Collector's Edition versiyonunu satın almak için 799TL ödemeniz gerekirken Deluxe Edition için ise 479TL'yi gözden çıkarmanız gerekiyor.

Son birkaç aydır SOLO ile ilgili birçok iddialar ortaya atılmıştı. Siz Swords of Legends Online oyununa geçiş yapmayı düşünüyor musunuz? Düşüncelerinizi bizimle paylaşmanız diğer oyuncular için oldukça önemlidir.