NBA 2K21 Oyununun En Güçlü 10 Takımı ve Takım Kadrosu

NBA 2K21 Oyununun En Güçlü 10 Takımı ve Takım Kadrosu

Basketbola ilginiz var ve bununla birlikte konsol oyunları ile haşır neşirseniz NBA 2K serisinden bir oyunu muhtemelen denemiş olmalısınız. Gerek konsollarda gerekse de PC oyunları arasında en çok oynanan oyunlar arasında yer alan NBA 2K serisi her yıl düzenli olarak güncellenmektedir. Eğer NBA hayranıysanız 2019-2020 sezonuna göre çıkarılan NBA 2K21 tam da aradığınız oyun olarak size sunulacaktır. NBA 2K21 oyunu bugün dünya basketboluna yön veren ABD'de NBA ligine uyarlanmış, milyonlarca oyuncuya ev sahipliği yapan bir oyundur.

Daha önce popüler futbol oyunu PES 2021 en güçlü takım listesini sizlerin beğenisine sunmuştuk. İlgili yazımız PES hayranları tarafından geniş çaplı bir rehber olarak beğeni topladı. NBA 2K21 oyunu da önümüzdeki aylarda yerini NBA 2K22 oyununa bırakacak olsa da ayrıntılı inceleme olarak oyunla ilgili bazı bilgileri sizin için derledik. NBA 2K21 oyununda en iyi takımlar ile ilgili detaylı bir liste hazırlayıp Bozuktuş ziyaretçilerinin beğenisine sunma ihtiyacını ve zorunluluğunu hissettik ve NBA 2K21 oyununda yer alan en güçlü 10 takımı sizin için derledik.

nba 2k21 en iyi takım listesi

NBA 2K21 En Güçlü Takımlar Hangileri?

NBA 2K21 oyunu en iyi takım sıralaması bu oyunda yer alan takımların genel güç ortalamasının verileri kullanılarak oluşturuldu. Oyunun bir önceki serisine göre NBA 2K21 en güçlü takımlar listesinde belirgin değişiklikler dikkat çekiyor. NBA 2K21 oyununda hangi takım daha güçlü, biz hangi takımı seçmeliyiz? sorusuna yanıt arıyorsak, oyunda almayı düşündüğümüz takımların hem oyuncu bazında hem de oyun anlamında bilgi sahibi olmamız gerekiyor. Biz NBA 2K21 oyununu enine boyuna inceledik ve sizin için oluşturduğumuz işte en güçlü NBA 2K21 takımları..

1. ) New Orleans Pelicans

New Orleans Pelicans, NBA'de Güneybatı Grubu içerisinde yer almakta olan 1988 yılında kurulmuş, adından da belli olduğu üzere New Orleans takımıdır. Katrina Kasırgası nedeniyle harap olan kendi stadı yeniden inşaa edilene kadar Oklahoma'ya taşınmış ancak 2007-2008 sezonuyla birlikte yeniden kendi evinde maçlarını oynamaya başlamıştır. NBA'e damga vuran köklü ve güçlü New Orleans takımı New Orleans Pelicans, NBA 2K21 takımları listemizde ilk sırada yer alıyor. Rekabetçi oyuncu yapısı, gençleriyle beraber parlak bir geleceğe sahip olmak ve elbette Zion Williamson gibi mükemmel bir yeteneği barındıran takım, NBA 2K21 oyununun en güçlü takımı olmayı ve en iyi takımlar listesine ilk sıradan girmeyi başardı.

new orleans pelicans nba 2k21 en güçlü takımı

New Orleans Pelicans, 23 yaşındaki iki yıldızı Brandon Ingram ile Lonzo Ball gibi üst klas basketbolcuların etrafına serpiştirdiği üçlü ile maçlarının hemen tamamına yakınına favori olarak çıkmayı başarıyor.

2. ) Oklahoma City Thunder

NBA 2K21 oyununda geçtiğimiz yıllarda iyi bir çıkış sergileyen Oklahoma City Thunder, en güçlü takımlar listemize ikinci sıradan giriş yaptı. Oklahoma merkezli ABD'nin profesyonel basketbol takımları arasında yer alan Oklahoma City Thunder, Batı Konferansında yer alan Kuzeybatı Grubu'nda mücadele ediyor. Yaklaşık 18 bin kişilik stadyumunda maçlarını oynayan Oklahoma City Thunder, 2008 yılında kurulmuştur.

oklahoma city nba 2k21 en güçlü 2. takım

Oklahoma City Thunder takımı geleceği oldukça parlak sayılan takımlar arasında değerlendiriliyor. Hatta öyle ki kadrosunda bulunan oyuncularla 2027 yılına kadar büyük bir problem yaşamadan başarılarını devam ettirmesi bekleniyor. Shai Gilgeous - Alexander merkezde olmak üzere etrafına gelecek yıldız gençleri ile en iyi NBA 2K21 takımları arasında ikinci sırada yer alıyorlar.

3. ) Atlanta Hawks

Atlanta Hawks takımı NBA Doğu Konferansı, Güneydoğu Grubu'nda yer alan Georgia takımıdır ve kuruluşu 1946 olarak çok eski tarihe sahiptir. NBA 2K21 oyununda en güçlü takımlar listesinde üçüncü sırada yer alan Atlanta Hawks, aynı zamanda finansal esnekliği en iyi takımlardan birisidir. Maçlarında oyuna önce bir boşluk bırakarak başlarlar, sonrasında serbest bir ana oyuncu ile oyunu açıp yıldızlarıyla kazanmasını daima bilirler.

atlanta hawks en iyi nba 2k21 takımları

Takımda John Collins ile De'Andre Hunter gibi yetenekli isimlere Trae Young gibi genç yıldızlar eklenince beklenenden çok daha hızlı şampiyonluk adayı olmayı başardılar.

4. ) Charlotte Hornets

NBA Güneydoğu Grubu'nda yer alan Charlotte Hornets, Kuzey Karolina takımı olarak 2004 yılında kurulmuştur. NBA takımları arasındaki en genç takım olarak lanse edilen takım bir ara isim değişikliğine gitse de 2014 yılında yine eski ismi yani bugün kullandığı Charlotte Hornets ismini almıştır. NBA 2K21 en iyi takımı listesinde dördüncü sırada yer alan takım, NBA'in en heyecan verici takımı olarak değerlendiriliyor.

charlotte hornets nba 2k21 en güçlü takımı

Charlotte Hornets takımının en dikkat çeken oyuncuları LaMelo Ball ile Miles Bridges, bunların yanında da Devonte Graham gibi yıldız yeteneklerin yanında takımın tecrübelilerinden Gordon Hayward. NBA 2K21 en güçlü takımlar listesinde ilk 5 sırada yerini alan Charlotte Hornets, yakın gelecekte şampiyonluk yaşayabilecek takımlar arasında.

5. ) Detroit Pistons

Detroit Pistons, taraftarlarının takıma bağlılığı ile ünlenen ve 1990 - 2004 yıllarında NBA şampiyonluğu da kazanmış olan Detroit takımıdır. En güçlü NBA 2K21 takımları listemize beşinci sıradan giriş yapan Detroit Pistons, tarihi başarılarla dolu olsa da şu sıralar oldukça sıkıcı bir oyun kimliğine bürünmüş görünüyorlar.

detroit pistons nba 2k21 en güçlü takım

NBA 2K21 oyununda Detroit Pistons takımını seçmek için Jerami Grant, Josh Jackson ve Saddig gibi yıldızlar sizi etkilemiş olabilir.

6.) Houston Rockets

NBA'de Güneybatı Grubu'nda yer alan Houston Rockets, 1967 yılında kurulmuş bir Teksas takımıdır. 1994 ve 1995 yıllarında iki NBA şampiyonluğu kazanmışlardır. James Harden ve Chris Paul gibi yıldızlarının ardından Russel Westbrook da takımdan ayrılınca elde kalan John Wall, sakatlık sorunlarıyla sık sık gündeme geldi. Yine de NBA 2K21 en iyi takımlar listesine 6. sıradan giriş yapmayı başaran takım geçmişini mumla arıyor.

huston rockets nba 2k21 en iyi takım

Christian Wood ile Kevin Porter Jr gibi yıldızların etrafında kurulacak olan takım yine de NBA'de dieğr takımlar için oldukça tehditkar görüntü verecektir.

7. ) Minnesota Timberwolves

Kağıt üzerinde en kafa karıştırıcı takımlar arasında yer alan Minnesota Timberwolves, NBA 2K21 en güçlü takımlar listesinde 7. sırada yer alıyor. Etraftaki en iyi uzunlardan olan Karl-Anthony Towns ile beraber D'angelo Russel ve Anthony Edwards üçlüsü oldukça etkileyici performansa sahipler.

minnesota timberwolves nba 2k21

Minnesota Timberwolves, tüm bu yetenekli oyuncularına rağmen en iyi NBA 2K21 takımları listemizin neredeyse son sıralarında yer almaktan kurtulamadı. Ancak Jarrett Culver gibi genç yıldızları daha fazla kullanarak bu takımı şekillendirirseniz çok daha iyi takım performansı alabilirsiniz.

8. ) Golden State Warriors

Golden State Warriors takımı NBA 2K21 oyununda yeniden kurgulanması gereken farklı bir takım olarak karşımıza çıkıyor. Birkaç yıl önce dört NBA finalinin üçünü kazanarak neredeyse durdurulamaz bir güç olarak görülen takım, bugünkü haliyle NBA 2K21 oyununda en güçlü takımlar listesine ancak 8. sırada giriş yapabildi.

9. ) Chicago Bulls

Nikola Vucevic Orlando Magic'ten Chicago Bulls takımına transfer olmuştu. Ayrıca takımdaki 27.4 sayı ortalaması olan Zach LaVine ile birlikte çok yönlü bir takım için etraflarına yerleştirilecek oyuncularla NBA 2K21 en güçlü takımı listesinde bu takımı 9. sıradan daha üst basamaklara sizler de tırmandırabilirsiniz.

10. ) Orlando Magic

Orlando Magic son yıllarda neredeyse yokları oynayan takımlardan. NBA 2K21 oyununda en iyi takımlar listesinde 10. sırada ancak kendisine yer bulan takımda birçok yıldız isim bir önceki sezon takıma veda etmişti. Yine de Markelle Fultz, Cole Anthony ve Wender Carter Jr gibi oldukça yüksek potansiyelli yıldızlarıyla geçmiş günlerine dönme sinyalleri veren takım, rekabetçi olmayan NBA 2K21 oyununda alınabilir.