eFootball Pes 2021'den İlk Fragman Geldi!

eFootball Pes 2021'den İlk Fragman Geldi!

Konami tarafından yapılan ve gündeme hızlı bir şekilde gelen oyunlardan olan eFootbal Pes 2021 için yeni güncellemeler ve gelişmeler var. Geçtiğimiz günlerde sizlerle paylaştığımız haberimizde, video oyun sektörünün köklü isimlerinden Konami'nin yaptığı bir açıklamadan bahsetmiştik. Bu açıklama kapsamında şirket, belki de en popüler oyunu olan PES serisi ile ilgili radikal kararlar aldığını duyurmuştu. Konami şimdi, eFootball PES 2021 ile ilgili önemli detayların yer aldığı bir tanıtım videosu yayınladı.

Bu sürece dair gelişmeler ve detaylı yaklaşımları kendi içinde ön plana çıkarabilir ve kullanmaya başlayabilirsiniz.

Aşama aşama değişen, profesyonel olarak organize edilen ve daha rahat, daha dengeli bir yapıda ilerleyen her bir çalışma için zaman kaybetmeyin ve sizler de çalışmaların tamamını incelemeye ve ön plana çıkarmaya başlayın. Kaliteyi, beklentiyi ve ihtiyaçları kullanmak adına zaman kaybetmeyin ve bu çalışmaların tamamını tek bir tıklama ile ortaya çıkarmaya başlayın.

Koronavirüs pandemisi, olağan yaşamı tümüyle etkiledi. Haliyle futbol da koronavirüsten nasibini aldı. Maçların iptal olması ve liglerin yarıda kalması, bu yıl futbola olan ilgiyi düşürdü. Görünüşe göre Konami de bu durumu görmezden gelmedi ve 2020 yılındaki futbol boşluğunu kendi için iyi bir fırsata çevirdi. Çünkü 2021 sonunda, bugüne kadar görmediğimiz özelliklere sahip eFootball PES 2022 ile tanışma imkanı yakalayacağız.