Yeni Lord of the Rings Oyunu Android'e geliyor

Yeni Lord of the Rings Oyunu Android'e geliyor

Yeni Lord of the Rings oyunu Android'e geliyor.

J.R.R. hayranı mısınız? Tolkien, savaş strateji oyunlarını kaçırıyor musun ve Android telefonun var mı? O zaman Yüzüklerin Efendisi oyunuyla yüzleşmek için ihtiyacınız olan her şeye sahipsiniz: Savaş başlasın, Orta Dünya'da eski ama yeni bir macera, kendinizi önce kitaplar sonra da filmler olan karakterlerle kuşatabilirsiniz.

Şimdi, The Lord of the Rings: Rise to War, geçerken bahsedilen savaş stratejisinin ötesinde ne var: Yüzüklerin Efendisi üçlemesinin orijinal hikayesini kapsıyor mu? Devam ediyor mu yoksa sıfırdan bir tane mi icat ediyor? Belki de senaryoyu aynı hayali evrende başka bir zamana ve yere yerleştirmeyi seçiyorsunuz? Ayrıca destandaki en popüler karakterlerin orada olduğundan bahsetmişken, üzerinde fazla düşünmeye gerek yok.

"Dünün destansı hikayeleri, aşk, dostluk ya da şan, uzun zaman önce doruğa ulaştı. Yeni bir Yüzük Savaşı başlamak üzere ve Orta Dünya'nın kaderi artık sizin elinizde. Durdurulamaz bir karanlık güç uzun zamandır büyüyor ve Orta Dünya'nın her köşesine sızıyor. Minas Tirith'ten Hüküm Dağı'na kadar her bir grup, Orta Dünya'daki hakimiyetlerini ortaya koymak için umutsuzca Tek Yüzüğün kontrolünü ele geçirmeye çalışıyor.

The Lord of the Rings: Rise to War, ilk olarak açık platformda gelmesine rağmen NetEase tarafından Android ve iPhone için geliştirilmiştir. Aslında oyun, beklenenden bir gün önce Google Play'de mevcut ve bu makalenin yayınlandığı tarihte 100.000 indirmeyi aşıyor ve reytingi, tek bir yıldızdan giderek daha fazla olumsuz puanla ortalama 4,2 puanda kalıyor. ..

Henüz oynanamayan bir Lord of the Rings oyununun şimdiden bu kadar küçümsenmesi nasıl mümkün olabilir? Henüz oynatılamıyor olması gibi basit bir nedenden dolayı: indirme ve kurulum zaten mümkün, ancak sunucular henüz harekete geçmeye hazır değil, bu da onu yok etmeye hazırlananlar arasında pek çok hoşnutsuzluk ve bunun sonucunda tepkiler yaratıyor. oyun.

Çünkü The Lord of the Rings oyununun farklılaşan noktası şudur: The Lord of the Rings: Rise to War zaten bildiğiniz kahramanları ve iyiliğin güçlerini somutlaştırmayı seçebilir veya tam tersini yapabilirsiniz: Mordor ordularına liderlik edebilirsiniz, Sauron'un hizmetiyle ve ork lejyonlarına istediğiniz gibi komuta edin ... Daha doğrusu, sunucular etkinleştirildikten sonra yapabilirsiniz.

Bu makalenin yayınlandığı tarihte, Lord of the Rings: Let the Battle Begin sunucularının oyuncuları kabul etmesine daha 10 saat var. Bu arada NetEase hesabını doldurabilir, profilinize bağlayabilir ve daha fazlasını yapabilirsiniz. AUnque, belki de merak ettiğiniz şey, The Lord of the Rings oyununun tam anlamıyla ne hakkında olduğudur: Savaş başlasın, sizi onun için açıklığa kavuşturacak, oynanış türünde ikinci bir fragmanla baş başa bırakıyoruz.

https://youtu.be/BwRVrC0dMfU