Yeni Dark Pictures Anthology oyunu The Devil In Me olacak gibi görünüyor

Yeni Dark Pictures Anthology oyunu The Devil In Me olacak gibi görünüyor

Supermassive tarafından geliştirilen The Dark Pictures Anthology of Ashes korku oyunları macerasının üçüncüsü olarak House of Ashes belirlenmiş ve çıkış tarihi olarak Ekim ayı açıklanmıştı. Şirketin geleceğe dair planları ile ilgili yeni bir iddia ortaya atılırken serinin dördüncü oyununun adının da The Devil In Me olacağı açıklandı.

The Dark Pictures: The Devil In Me için ticari marka başvurusunun sızdırılmasıyla oyun serisinin dördüncüsünün ismine ulaşılmış olduğu varsayılıyor. Başvuruyu yapan firmanın Supermassive Games Limited olarak net bir şekilde görüldüğü, hatta başvuruda yeni oyun için logonun da yer aldığı ve bu logoda şeytan motifi V harfine eklenmiş büyüteç dikkat çekti.

The Dark Pictures: The Devil In Me Patent Aldı

Supermassive Games tarafından yapılan patent başvurusuna göre The Dark Pictures: The Devil In Me serisinin konusu hakkında pek bilgi edinilmiş değil. Bununla beraber The Conjuring korku serisinin son filmi olan The Devil Made Me Do It, bir şeytani mülkiyet davasını konu edinmişti. Haliyle oyun da bu filmden esinlenilmiş olabilir.

The Dark Pictures The Devil In Me

Genel olarak The Dark Pictures serileri birer yıl arayla piyasaya çıkıyor. Little Hope oyunu 2020 Ekim ayında çıkış yapmış ve House of Ashes ise 2021 Ekim'inde piyasaya sürülecek. Bu nedenle eğer firma bu rutinini korursa The Dark Pictures: The Devil In Me serisinin 2022 Ekim ayında karşımıza çıkmasını bekliyoruz.

Supermassive, Dark Pictures Anthology için toplamda 8 farklı oyun haritası çıkarmıştı. Haliyle The Devin In Me serisinden sonra dört bölümün daha oyun pazarına giriş yapması beklenecek.